Зараз у дит.сад тільки по цій черзі можна?
Хтось пробував записатись в чергу, але без електронної реєстрації?
Ми з Житомира, але не знаю як тут, чи великі черги..
Може хтось із священником радився?
І ще взагалі - я не знаю якщо нам треба в садік -що і коли треба робити? чи туди сходити, комісія і тд.. взагалі нічого не уявляю. напишіть будь ласка.
ПРОШУ - не віруючим не писати , що я щось дурне говорю, ЧИ ЩЕ ЯКІСЬ ГАДОСТІ, ЧИ ПРИЧОМ ТУТ ВІРА і тд.!!!!
я питання задала ЯСНО!
і ще є ссилка на православний сайт Москва третий Рим. "В детский сад через интернет?! Письмо в редакцию"
Може хтось із священником радився?
я питання задала ЯСНО!
я не верующая, но тоже стараюсь оставлять как можно меньше информации о себе и своей семье, если есть возможность всегда отказываюсь от обработки такой информации и передачи третьим лицам. Когда дисконтные карты в магазинах или ещё где то оформляю. никогда не даю точный адрес, да и фамилию говорю либо мамину девичью, либо мужа (я не меняла после свадьбы), а в соц сетях вообще нет ничего из моих данных, даже второй номер телефонные завела, первый только для близких а второй что б не жалко менять если что.
Ответ дляЛеска
перепрошую, а яким чином садочок та віра переплітаються?
До нас в садочок ходить дівчинка, папа її - священник, я рясі ходить.
І чим пояснюється такак жортска заборона відповіді Невіруючим?
бо ті хто не віруютьт не зрозуміють, чому я пишу проти ел черги
Iryna Bondar• 08 апреля 2014
Ответ дляЛеска
так і я розумію, але ж усе життя не будеш ховатися...
Але ж ’Береженного - Бог береже’