Мейк-ап форева• 28 апреля 2014
Які літні чобітки зручніші - шкіряні чи тканинні?
Які менше парять і в яких зручніше довго ходити?
І які кращі під джинсову спідничку і джинсове плаття - до середини гомілки чи нижчі за умови, що я низького зросту, за 30.
Можливо, хтось підкаже, де знайти на невисокому каблучку?
Запыхалась• 28 апреля 2014
У последних джинсовых сразу рвется пятка, я проходила 2 месяца, потом стыдно уже было надевать, найдите красивые кожаные-прослужат намного дольше
Запыхалась• 28 апреля 2014
Бирюзовые в вашем комментарии парят-там цветы наклеены на прозрачный материал
Уходя дверю не хлопать• 28 апреля 2014
Лучше взять кожаные. Если на каждый день то, с открытым носком. Короткие или длинные решать вам. У меня есть до колена закрытые сапожки и низкие с открытым носком. Обе пары кожаные. Очень удобно и практично.
Мейк-ап форева
• 28 апреля 2014
я власне теж схиляюся до шкіряних невисоких... але їх вибір дуже обмежений у продавалці((
Мейк-ап форева
• 28 апреля 2014
Ответ дляЗапыхалась
дякую за попередження... то я їх так, для компанії додала, як найостанніший варіант(
Мейк-ап форева
• 28 апреля 2014
Ответ дляЗапыхалась
https://www.kidstaff.com.ua/tema-9087362.html
эти прикольные
Згодна: прикольні, але або занадто відприті, або занадто закриті)