Поросенка• 20 мая 2014
SOSДевочки, ПОМОГИТЕ решить задачу по физике
При згоранні 1 кг камяного вугілля виділяється енергія 27МДж.У скільки разів більша енергія виділяється при поділі Урану такої самої маси?Маса атома Урану 3,9*10 в мінус 25 степені(10 в мінус двадцать пятій степені) кг,під час поділу ядра Урану виділяється енергія 200МеВ.
Поросенка
• 20 мая 2014
Ответ дляOlesia86
саме так. в 3 млн разів. На фото видно
дякую велике...дочка першу частину так і зробила,вийшло 3,2*10 в мінус одинадцятій степені..а потім пішла невірним шлях,окремо знаходила енергії і невпевнена була,що правильно..велике дякую..з мене шоколадка
Ответ дляПоросенка
домовились) будете в наших краях - заходьте на чай з шоколадкою
Поросенка
• 20 мая 2014
Ответ дляOlesia86
та як вже буду в ваших краях,то прийду з тортом