pollyteika• 25 мая 2014

Вирішила додати фото , поділіться будь ласка враженнями

Вчора я звернулась із пропозицією до дівчат бажаючих переїхати на Західну Україну ,але не надала фото .От нині зважилась ,заодно цікаво почути думку як зацікавлених так і не зацікавлених осіб.

http://vk.com/album-64372196_185185125

https://ru.foursquare.com/v/жирандоль-тернополь/52...
Eskanna• 25 мая 2014
а что это? классно!

aylatan23• 25 мая 2014
Это дом Ваш?
Eskanna• 25 мая 2014
нет, это файне мисто Тернопиль) кафе Жирандоль) а чё вы его назвали так?
автор pollyteika • 25 мая 2014
Ответ дляEskanna
а что это? классно!
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-462976
автор pollyteika • 25 мая 2014
Ответ дляEskanna
Сподобалось слово ) є в ньому якась інтрига ,всі хочуть запитати чому так назвали )
irena_irena1979_irena• 25 мая 2014
вот бы мужа моего бывшего, гражданина россии туда шоб знал как бандеровцы живут. а то мне весь мозг вынес бандеровцы, вилы, мова
автор pollyteika • 25 мая 2014
Ответ дляirena_irena1979_irena
Ми там не живемо ,тільки ходимо туди на роботу )

Lutka• 25 мая 2014
Щось тут не так в інтерьері...

До стін цегляних, я б добавила якоїсь старовини в інтерьер, а не кольорових стільчиків.

І якось дуже великой простір, не вистачає якогось затишку
автор pollyteika • 25 мая 2014
Посилання на групу в контакті,бо вище я помилково дала лише на 1 альбом http://vk.com/club64372196
Lutka• 25 мая 2014
Столики маленькі. Не зручно напевно для великих банкетів, які є самими прибутковими
Nalin• 25 мая 2014
Очень стильное и уютное местечко...прям захотелось побывать)))
Сразу видно что с душой делалось!
автор pollyteika • 25 мая 2014
Ответ дляLutka
Щось тут не так в інтерьері...

Дякую це один з новомодніх змішаних стилів ,який дозволяє співставляти речі ,що на перший погляд не мали б пасувати .З затишком все ок,можливо візуально виникає таке враження.Але атмосфера насправді дуже домашня та затишна.
Lutka• 25 мая 2014
Ответ дляpollyteika
не знала.
Так подивилась ваше відео і враження змінилися в позитивну сторону.
Ви молодці!
І для діток гарний куточок!
автор pollyteika • 25 мая 2014
Ответ дляLutka
Так ,для банкетів дійсно не дуже зручно ,ми спочатку планували поміняти на квадратні стільниці ,які можна зсувати між собою,але так як все робилось в режимі економ,то вирішили що це не є питанням першої необхідності.Великий бенкет у нас неможливо провести ,бо вього 32 посадочних місця .Швидше маленьке родинне свято ,дитяче день народженняя,чи посиденьки із подругами.
автор pollyteika • 25 мая 2014
Ответ дляNalin
Сразу видно что с душой делалось!
Щиро дякую ,вклали туди не тільки душу ,а й пів року життя .Залишилось ще місяць-два .Але я вже електрочайник кладу на ввімкнену газову плиту )
kanctovira1• 25 мая 2014
Дуже гарне кафе і завжди у Вас людно(без перебільшень,коли не прийдеш завжди багато відвідувачів).Ми з друзями любимо проводити час в цьому закладі.
автор pollyteika • 25 мая 2014
Ответ дляkanctovira1
О,не чекала зустріти тут наших відвідувачів,дякую ,дуже приємно
автор pollyteika • 25 мая 2014
вірніше не чекала так швидко )