Ще з цiкавого Флаг и траур +77 Когда уже будут реформы во всех классах? +18 Путін купив Трампа і наБу? +43 Все на фронт! +117 Єрмак написав заяву про відставку. +352 ❗️Зеленський погодився на план Трампа +193 Боже, храни Трампа +61 ❗️Жінок хочуть забовʼязати служити в армії після закінчення війни +20 жодних поступок від нас щодо України не буде, всі цілі війни будуть досягнуті +48 А вы боитесь того, что Залужный станет президентом? +504
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Як я вдало сходила в Ralph Lauren)15+38715 Оставили бы одного ребенка на неделю9+2349 Да будет новогодний срач.7+2047 Дізналась, що за 10 років я просто не та..7+1957 Кто в Украине, у вас есть страх погибнуть от ракеты или шахеда?7+1527 В Польше умерла при родах 27 летняя украинка и врачи молчали6+1516 Дівчатка, що будете готувати на Різдво?5+1505 ещё
Сейчас читают! В Польше умерла при родах 27 летняя украинка и врачи молчали6+756 Новий рік та Різдво без снігу та зим у новій країні, ви звикли +501 Порадьте, що взути під костюм ) І вдягнути під нього на верх.+481 Чи повинен хлопець надавати допомогу, поки тимчасово не працюю+401 А можно вернуть Пол сыра упаковки в Сильпо? Помогите2+392 На подарунки чужим дітям витратила 7000 до НР3+373 Первый раз купила в Гале Балованой и не в восторге+351