ksena26• 23 августа 2014

Пропоную поєднати приємне з потрібним

Маю ідею і сподіваюсь на вашу підтримку!
Багато із нас, у цей нелегкий для нашої України час, жертвує гроші на різні благодійні потреби. Багато хотіли б пожертвувати ще більше, але не всі мають таку змогу. Завтра - День незалежності, тому пропоную таку свого роду акцію - поєднати приємне із потрібним. Суть така - ми пропонуємо якісь свої оголошення (кожен сам визначається, що і на яку суму), але гроші людина перераховує не нам, а на якусь благодійну потребу, скидає підтвердження - чи то фото чека чи виписки із свого Приват24 і таким чином їх купує. На що саме мають піти гроші, вирішують продавець із покупцем. У такий спосіб кожен може не тільки пожертвувати, але й собі щось придбати.
Щоб уникнути махінацій, пропоную надавати якісь підтвердження, що така людина, рахунок і потреба справді є - ссилку на телевізійний сюжет, інтернет-сайт чи щось таке, де розповідається історія і вказаний рахунок.
Може у когось будуть інші пропозиції,як це зробити максимально прозорим.
І сьогодні-завтра, провести такий "марафон". В цю тему також можна буде скидати - результати, потім берусь підрахувати і прозвітувати Вам, скільки грошей і на ще ми зібрали. У відповідях нижче додам конкретно свої пропозиції, а ви пропонуйте свої. Хто за?
Тільки, дуже прошу, без будь-яких політичних дискусій. Щоб відгукнулись тільки ті, хто справді має бажання долучитись
Лиленок• 24 августа 2014
Ответ дляksena26
Рада вас тут бачити, колись ми вже успішно обмінювались, сподіваюсь і з цим усе вийде. Ціни я теж не підкажу, але ссилку кидайте
А я їх на стафі не виставляла, в ФБ розмістила https://www.facebook.com/buysupport/photos/a.54361...

автор ksena26 • 26 августа 2014
Ответ дляGallina12
https://www.kidstaff.com.ua/tema-10342018.html
ну що ж, я так розумію, що обміняти свої лоти на допомогу, нікому із нас не вдалося, але всерівно дуже вам дякую, що відгукнулися. ВИ ХОРОШІ, СПІВЧУТЛИВІ І ДОБРІ! БАЖАЮ НАМ УСІМ МИРУ!!! І, як і обіцяла, звітую, без кідстафу, але хлопцеві, якому хотіла, я допомогла, загітувала кількох знайомих, сама перерахувала, з тОго, що знаю точно, 350 грн. уже на його рахунку. Ще раз ДЯКУЮ ВАМ ЗА НЕБАЙДУЖІСТЬ!!!!
автор ksena26 • 26 августа 2014
Ответ дляЛиленок
Лиленок• 26 августа 2014
Ответ дляksena26
Мені наші, кідстафовські, перераховують гроші постійно, свої докладаю з кожної продажі, німці шлють, навіть росіяни нормальні мені перераховують гроші. Купили недавно приціл, а так регулярно купую каву з шоколадом і передаю солдатам. Сьогодні більш ніж на 2000 грн. закупка.