Ольга25095• 25 августа 2014

Можна годувати груддю при кишковій інфекції???????

В мене паніка!!!! Зранку чоловік встав з сильним недомоганням,рвотою і діареєю. Цілий день слабість і ломота в тілі.Добре,що хоч температури немає. А тепер і мені щось недобре,тошнить і шлунок зводить.Недоведи якась кишкова інфекція!!! Я годую груддю!!!! Боюсь за малого!
Reinaymr• 25 августа 2014
Не можна, а треба.

donata30• 25 августа 2014
нет и держитесь подальше от ребенка, эта зараза передается воздушно-капельным тоже
Валерия Ткаченко• 25 августа 2014
Навпаки. Годуйте. Якщо щось до малого потрапить, то відразу й імунітет буде
natochka30• 25 августа 2014
Ответ дляReinaymr
Не можна, а треба.
Плюсуюсь, сама ще годую малюка
Путешественники• 25 августа 2014
Кормите, если инфекция передастся ребенку, ему проще будет бороться с Вашим молоком. Кстати, через молоко заразить меньше вероятность чем воздушно-капельным путем.
ШопоГоличка• 25 августа 2014
Кормите обязательно!!!!!
Я нас вся семья лежала с кишечной инф, и я тоже. малого кормила грудью с ним все ок было! Наоборот Вы обеспечите ему имунитет!
Тенюшка• 25 августа 2014
Кормите. С молоком ребёнок получит готовые антитела, и, в случае заражения ребёнку легче будет справится с заболеванием.
MVPast88• 25 августа 2014
я кормила грудью и когда отравилась рыбой вареной(купила замороженную на рынке), то когда у меня все прошло, началось у ребенка
Алечка_• 25 августа 2014
Кормить нужно. И при отравлении и при простуде.

Лиленок• 25 августа 2014
Можно, кормите
автор Ольга25095 • 25 августа 2014
Дякую дівчатка!!!!!
elena_stor• 25 августа 2014
У нас теж була кишкова ынфекція, всією сім´єю лежали в інфекції, годувала груддю, у малої все пройшло зачно легше і швидше ніж у старших хлопців. Та й апетиту до іншої їжі у неї не було. Дотримуйтесь правил гігієни ( частіше мийте руки, краще антибактеріальним милом, виділіть хворим окремий посуд, якй обробляйте кип´ятком ) не панікуйте і усе буде добре. І не забувайте, Ваше молоке найкраща профілактика, ліки та дієтичне харчування.