КротоТо• 06 сентября 2014
Як бути?хто правий?
Доброї ночі всім!
Склалась,така ситуація в якій самій складно розібратись,дівчинка купила в мене сумку про яку довго розпитувалась,взнавала всі нюанси,річ не нова,вона про це знала,але погодилась купити її,після того як вона отримала посилку,вона в мене вимагає гроші бо її незадовільнив стан,домовленості про повернення не було,що робити,як поступити?
Вероятненько• 06 сентября 2014
в зависимости от того как вы чувствуете.
я в таких случаях возвращаю деньги и только тогда сплю спокойно.
Вот Она Я• 06 сентября 2014
Не было договоренности о возврате , значит , Вы правы ; деньги не возвращать .
Дадосвидания• 06 сентября 2014
В мене теж саме, забираю річ назад, щоб не було воні, хоча знаю, що я права на мільйон. До того ж тримала ій без задатки і втратила двох покупців (дит річ - в гарному стані). ПС я мала повне право не брати назад, але інший хтось купить
КротоТо
• 06 сентября 2014
Ответ дляВот Она Я
дяк за пораду,а як їй це пояснити,бо вона не розуміє,пише що такого бути неможе що можна повернути.....
Пошаманю• 06 сентября 2014
Я бы однозначно приняла товар назад, вопрос только в том кто платит за доставку. Если вы умолчали о каких то недостатках, то и доставка ваша, а если продавцу просто не понравилось, то пусть катает вещь за свой счет. И да, товар вперед, потом только деньги.
ПС не вижу ни одной веской причины чтобы не пойти покупателю навстречу, кроме вредности.