мегамоСГ• сегодня в 07:10

У Києві чоловік убив жінку лікарку

У Подільському районному ТЦК Києва чоловік, якого поліція доправила для проходження військово-лікарської комісії через порушення правил військового обліку, під час проходження ВЛК смертельно поранив лікарку ножем. Про це у Facebook повідомив Київський міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

У повідомленні йдеться, що чоловіка в ТЦК доправили поліцейські "з метою усунення причини правопорушення".

Приблизно о 15.30 під час огляду в кабінеті хірурга чоловік поранив лікарку ножем – від травм жінка померла.

Чоловіка затримали працівники Нацполіції.
Не цілуюсь з бодуна• 1 час назад
Ответ дляMary_40
У вас тоже руки есть, не зуде чем у меня. Раз вытаксясильнл умная вот и идите покажите примет чторук ног достаточно сама сказала, не зависит от пола дл вас, женщины должны идти. Так вперёд
дождусь когда будете визжать,когда до вас доберется тцк

Я_не_аноним_100%• 1 час назад
Ответ дляПатріотка з дивану
Знаєте, я геть не виправдовую цього чоловіка. Я не знаю, чому він це зробив. Може, в нього дійсно психичне захворювання.
Але якщо дійсно лікар тупо написала ’годен’ замість нормального огляду, то може інші лікарі-друзі ТЦК головою подумають, що людину дійсно треба обстежити, а не падмахувати ТЦК.
Ще раз - я не виправдовую і не засуджую нікого.
Помахивать тцк это как?
Обследовать на влк? Вы понимаете, что это комиссия, они дают заключение, а не обследуют. Заключение на основании диагнозов в хелси.
Шеллар• 45 минут назад
Це їй ’вдячність’ прилетіла. На ВЛК сліпі стають снайперами, а неходячі штурмовиками.
МатьЧасть• 35 минут назад
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Убил человека? Ему пожизненное теперь светит.
Может ему тюрьма более желаемый вариант, чем фронт
МатьЧасть• 34 минуты назад
Ответ длямегамоСГ
Годніх на влк сейчас нет, так что никого на фронт не посілать?
Именно
Стрекозей• 33 минуты назад
А сколько она убила, когда подписывала , что здоров. А человек на самом деле болен, очень?
У моего знакомого куча болячек, включая онкологию. Схватили на улице , справки забрали и выбросили. Написали ’здоров’. Тварюки.
Выпросила тетка.