Тоскующая• 08 сентября 2014
Посоветуйте что можно подобрать под данную юбку???
Кроме черного верха ,что может красиво подойти к данной юбочке???? я имею в виду верх
Тоскующая
• 08 сентября 2014
Ответ дляФрося_Бурлакова
В мене штори такі... Якось не по собі було б таку річ вдяати ))
в смысле ????
Прилипало• 08 сентября 2014
Ответ дляФрося_Бурлакова
Що Ви, фактурна тканина це тренд в цьому сезоні - я собі сьогодні на день Ангела купила таку тільки молочну, теж з тисненням в стилі Дамаск
.
Автор, спідниця класна, але не експериментуйте з кольорами, стримані глибокі в бежевих ( не тілесних) тонах саме те
. Автор, спідниця класна, але не експериментуйте з кольорами, стримані глибокі в бежевих ( не тілесних) тонах саме те
Тоскующая
• 08 сентября 2014
Ответ дляyokogama
Очень красивая юбка, но я бы под нее одела только черный верх и скорее всего это было бы какое-нибудь атласное бюстье
да я также склоняюсь к черному -что бы акцент был на шикарной юбке
Тоскующая
• 08 сентября 2014
Ответ дляnatochka30
.
ой ой а где покупали пжта напишите
Прилипало• 09 сентября 2014
Ответ дляmadami
ой ой а где покупали пжта напишите
Магазин Reserved , Луцьк, я бежеву останню 34 р-р забрала, лишились голубі і блідо-рожеві, але сама бомбезна - жовта з білим гаптунком
(я її доці хочу, до голубої блузочки - буде ЗеБест)