Первоклашка Я• 19 октября 2014

Больничный по уходу за ребенком

в этом месяце была с дочкой на больничном (9 дней),вышли в сад аж на 4дня, и нам хватило-температура ,сопли,кашель. Вызвала врача, и как оказалось больничный мне не полежен,только справка по уходу за ребенком.Больничный можно взять толь через две недели.Это что, новые правила такие или меня ввели взаблуждение?
Попадалочка• 19 октября 2014
по-моему обязана выдать больничный,раньше во всяком случае так было

Любимка-анонимка• 19 октября 2014
Я как то читала, что оплачивается только 4 дня в месяц.
Ishtar• 19 октября 2014
автор посмотрите в поиске *оплата больничных листов по уходу за ребенком* вся информация будет точной
автор Первоклашка Я • 19 октября 2014
Ответ дляIshtar
спасибо.
Колупалочка• 19 октября 2014
3.3. Для догляду за хворою дитиною віком до 14 років листок непрацездатності видається на період, протягом якого дитина потребує догляду, але не більше 14 календарних днів, а для догляду за дитиною, постраждалою внаслідок аварії на ЧАЕС, на весь період її хвороби, включаючи санаторно-курортне лікування.

3.4. Якщо дитина продовжує хворіти, то особі, яка здійснює догляд за хворою дитиною, після закінчення максимального терміну листка непрацездатності, передбаченого законодавством України, видається довідка за формою, встановленою МОЗ України (ф. N 138/0).

Довідка про догляд за хворою дитиною видається до одужання дитини від гострого захворювання або досягнення ремісії у разі загострення хронічного захворювання, з продовженням у порядку, передбаченому п. 2.2 цієї Інструкції.

3.5. Якщо в сім´ї хворіють двоє або більше дітей одночасно, то для догляду за ними видається один листок непрацездатності. У разі виникнення захворювання у дітей в різний час листок непрацездатності та довідка про догляд за хворою дитиною видається в кожному конкретному випадку окремо.

3.6. Якщо в період звільнення від роботи згідно з довідкою про догляд за хворою дитиною захворіла друга дитина або виникло нове (не пов´язане з попереднім) захворювання у першої дитини, то довідка закривається і видається новий листок непрацездатності.

3.7. Якщо після виписки в дитячий дошкільний заклад або школу в дитини виникає ускладнення захворювання, за яким видавався листок непрацездатності та довідка і ЛКК визначає його як продовження першого захворювання, то про догляд за дитиною видається довідка.

3.8. Після виписки дитини із стаціонару в гострому періоді захворювання листок непрацездатності видається або продовжується до одужання дитини, але в межах установленого терміну з урахуванням днів листка непрацездатності, що був виданий для догляду за дитиною до стаціонарного лікування.

3.9. У разі стаціонарного лікування дітей віком до 6 років одному із працюючих членів сім´ї або іншій працюючій особі, яка здійснює догляд за дитиною, видається листок непрацездатності на весь період перебування в стаціонарі разом з дитиною.

У разі стаціонарного лікування важкохворих дітей старшого віку (6 - 14 років) листок непрацездатності видається одному із працюючих членів сім´ї або іншій працюючій особі, яка здійснює догляд за дитиною, на період, коли, за висновком ЛКК, дитина потребує індивідуального догляду.

3.10. У разі стаціонарного лікування дітей віком до 14 років, інфікованих вірусом імунодефіциту людини (СНІД) або хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання та постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС, листок непрацездатності видається на весь період перебування дитини в стаціонарі одному з працюючих батьків або особі, що його заміняє і здійснює догляд за дитиною.
Аленка 80• 19 октября 2014
Положен больничный.
Маргарита и Мастер• 19 октября 2014
Я так понимаю см пункт 3.7 из поста 5.
Аленка 80• 19 октября 2014
Ответ дляМаргарита и Мастер
Я так понимаю см пункт 3.7 из поста 5.
Вряд ли

Автор, какой диагноз был в первый раз и к5акой сейчас?
автор Первоклашка Я • 19 октября 2014
Первый диагноз поставила ОРВИ ,но дочки толко температура была и горло рыхлое, мы сдали анализ крови+формула,врач сказала, что идет воспалительный процесс. В садик мы пошли без температуры и с нормальным горлом.Сейчас у дочки температура, очень сильный сухой кашель и сопли.

Аленка 80• 19 октября 2014
Ответ дляПервоклашка Я
Сейчас опять ОРВИ или что-то другое написали?
автор Первоклашка Я • 19 октября 2014
Диагноз не написала,вообще в карточку ничего не написала.Просто на бумажке список лекарств и всё.
Аленка 80• 19 октября 2014
Если опять ОРВИ - то перерыв между б/листами 1 день и больше. Это уже новый случай.
Б/лист должны выдать
автор Первоклашка Я • 19 октября 2014
у нас перерыв 4 дня,но врач сказала,что следующий больничный только через две недели.