Девочки, купила себе новые зимние сапоги, а они .... темно синие)) Вот и думаю, под всю ли одежду подойдут и как вообще будут смотреться со стороны. Планирую носить под черный полушубок и черную шубу.Цвет очень темный синий, при иск. освещении похож на черный. Как думаете?
Вікторія Вікторівна• 25 октября 2014
Не вірю своїм очам. Я сьогодні також купила сині чоботи!!! Купила, іду і мучить мене цей синій колір. А потім раз... і натрапляю на шарф такого самісінького синього, такого самісінького відтінку кольору. Бистресенько купила ще й шарф і рада побігла додому. І так мені сподобалось!!!