Гигиенишвили• 27 октября 2014

Вітрянка в садочку!!!!!!Порадьте,що робить....

Моєму синочку 2,4 роки, зараз ще хворієм простудою, але через пару днів збирались в садок іти. А сьогодні мама з нашої групи сказала, що з минулого четверга в групі вітрянка, і діти відвідують садок, без карантину....
Підкажіть, що робить, може в когось була така ситуація...Просто ми і так часто болієм ОРВІ, за 2 місяці одходили 8 днів, а решта часу простуда...(((Вести дитину, щоб зараз переболів чи поберегти?кажуть краще,щоб в дитинстві переболів....
allo4ka21• 27 октября 2014
По идее, они не должны вашего сына принимать. Ходят только те, кто ходил во время эпидемии.

Опля Картопля• 27 октября 2014
Как по мне, то лучше бы сейчас переболел. Детки легко эту болячку в большинстве случаев переносят. Вот мой муж в 25 переболел - это была жесть!
Разумная Губка• 27 октября 2014
вести,что за вопросы?
Жерица ночи• 27 октября 2014
Лучше переболеть конечно сейчас.
Тульский пряник• 27 октября 2014
Ничего! Я своих специально водила, чтобы переболели в детстве и никак! Лучше раньше, чем позже!
Зина с магазина• 27 октября 2014
я бы вела, зимой лучше болеть, летом - больше потеешь - больше чешется!
автор Гигиенишвили • 27 октября 2014
от я теж подумала, що літом і так жарко, потнічки а ще +вітрянка не дай Бог((

Секс-Бомба• 27 октября 2014
Я хочу у ваш садочок!!!
Лагшмивара• 27 октября 2014
СДЕЛАЙТЕ ПРИВИВКУ ОТ ВЕТРЯНКИ!
автор Гигиенишвили • 27 октября 2014
взагалі інформація ще не перевірена, це мені мама по телефону сказала, так я зарання хочу підготуватись......як правильно зробить...
автор Гигиенишвили • 27 октября 2014
Ответ дляСекс-Бомба
Я хочу у ваш садочок!!!
приходьте)
Sunny_Anny• 27 октября 2014
Лучше переболеть сейчас, чем во взрослом возрасте.
Я вот краснуху ищу и найти не могу ( Причем когда была в школе краснуха - у нас никто ен заболел. То ли врожденный иммунитет, то ли просто обошлось. Но приходится каждый раз во время беременности нервничать.
Добротная• 27 октября 2014
вас не имеют права принимать.если ребенок не был в контакте,вас должны принять в другую группу
Лагшмивара• 27 октября 2014
девочки, ну что за дикость вести только что переболевшего ребенка, чтоб он болел ветрянкой?! ну сделайте вы прививку и забудьте! ну по-разному дети переносят эту гадость! зачем опять рисковать?!
Hungry Annie• 27 октября 2014
и я бы хотела, чтоб мои переболели, уже раз была вероятность заразиться, ни к одному не прицепилось
Силиконочка• 27 октября 2014
Ответ дляЛагшмивара
а где делают и сколько стоит?
Попижёновна• 27 октября 2014
Ответ дляГигиенишвили
мой младший переболел в 11 мес. и все хорошо. это нормальная болячка, в раннем детстве легко переносится. советую поскорее перебоеть и не нервничать по этому поводу. если не пустят в сад, попроситься к тому кто болеет в гости и постараться заразить малыша(как не странно это звучит).
Вероятненько• 27 октября 2014
У нас в группе ветрянка была раза три..., но дочка так и не заболела...теперь вот ищу, с кем бы так ’пообщаться’ ))))
Барабан для взрослых• 27 октября 2014
в нас теж була така ситуація, що поки ми хворіли, в садку почався карантін по вітрянці, спочатку тримала дитину дома,бо не хотіла, щоб заразилась. Потім побачила, що тому не буде кінця-краю десь місяці зо 2. івсе-тки дала в садок, в результаті моя захворіла остання, якраз на новорічне свято. І ми всі свята просиділи вдома. Я б порадила давати в садок, але спершу добре вилікуйтесь від застуди, а виховатилі, я так розувію, що їм фіолетово, вониказали, щоб всі ходили, хоч і карантін.

автор Гигиенишвили • 27 октября 2014
Ответ дляБарабан для взрослых
річ у тому, що я бачила сьогодні виховательку і вона словом не промовилась про вітрянку, а ця мама так впевнено казала, що ше з четверга...
SurReal• 27 октября 2014
Ответ дляГигиенишвили
Ідіть до завідуючої, до медсестри, вони мають бути в курсі. За всіма правилами Вам довідку для садочка не мають права дати, якщо в групі карантин, а дитина не була в контакті.
З іншого боку, краще перехворіти зараз (торік моя сусідка своїх дітей до мене приводила, коли хлопці хворіли, щоб і її діти взимку перехворі), але не на фоні чи після ГРВІ, бо організм і так ослаблений, а вітрянка теж своє навантаження дасть.
У мене діти ’вчасно’ перехворіли - донька в 5 років, сини - у 3 і в 9 міс., досить легко, в чолові від доньки вхопив, то 2 тижні пластом лежав, обсипаний був так, що живого місця не було, а температури не було зовсім, 37- була найвища,а так - 35,8 - 36,2..., то був жат, а потім ще з рік хапав всі болячки.
Лагшмивара• 30 октября 2014
Ответ дляСиликоночка
а где делают и сколько стоит?
узнайте у своего педиатра. это из платных вакцин, они не включены у нас в график обязательных вакцин. Хотя за границей включены и они не знают что такое подобные эпидемии