Застряла• 05 ноября 2014
Порадьте
Хто стикався з поганою робою сальних залоз шкіри голови????(звідти і випадіння)Порадьте шампунь себорегулючий або проти жирної шкіри голови
Застряла
• 05 ноября 2014
Ответ дляПочемучечка
Оральні контрацептиви пила
які??ви радилися з лікарем?
Почемучечка• 05 ноября 2014
Ні. Я сама лікар . Волосся випадало , і жирніло до вечора .голова сильно свербіла . Пила Ярину, жанін , діане 5 років все пройшло . Кинула пити голова не свербить , не жирніє , але волосся тонке , ніяке