Наполеон Бонапарт• 11 ноября 2014
Телефонне хамство
Дзвонить щойно якась мадама на мобільний з незнайомого номера, називає моє прізвище ім´я по-батькові, починає торохтіти щось про новорічні вистави в палаці спорту, щоб я резервувала там місця, унікальні американські актори бла-бла-бла. На моє резонне питання - звідки у вас мої дані, хто дав - відморозилась щось про те що я раніше брала квитки в Палац спорту і дані звідти. "Ой, ой, можна подумати. Я вам більше скажу, в мене є і ваша дата народження!" На це я їй кажу, що згоди своєї не надавала їм на використання персональних даних. Тоді дама каже мені "ви ідіотка" і кидає слухавку. Це нормально?
Згадала, якось дійсно я брала квитки на Cirque du soleil в палац спорту. Якщо і ви колись брали якісь квитки - будьте готові до такого веселого дзвінка!
Наполеон Бонапарт
• 11 ноября 2014
Ответ дляЖонДуан
Удалено администрацией...
Новопоштинская• 11 ноября 2014
А я не брала билеты, но все равно звонили. Данные продают все, и нечего удивляться. Даже банковские работники с удовольствием подработают продажей данных
СпайдерВумен• 11 ноября 2014
Ну і що такого? Ну позвонили, ну запропонували. Зараз такий час що кожен крутиться як може, ви думаєте що їй дуже хочеться сидіти і обзвонювати людей цілий день? Її обставили заставляють так робити, а не бажання вам нахамити. По-проще дивіться на оточуючий світ. А ваші данні можна взяти будь-де, і що з того що вона знає як вас звати? Переїдьте в ліс жити, там вас точно ніхто не знатиме, і не дозвониться до вас....
Наполеон Бонапарт
• 11 ноября 2014
раджу її тел.внести собі в чс, якщо такого не хочете
Наполеон Бонапарт
• 11 ноября 2014
Ответ дляСпайдерВумен
ну нахамили - теж нормально?
до беззаконня і хамства треба звикати? мабуть я забагато в цивілізованому світі була, звикла до протилежного. і на роботі в нас до персональних даних дуже обережно ставляться, закону дотримуються, хоч і бд ведика.
типова у нашого народу позиція - якик до ж... і мовчати, терпіти, і ще і виправдовувати - це нормально, по-вашому?
Тушь для2го класса• 11 ноября 2014
Ответ дляКишечная палочка
спасибо, внесу )
НаКаВыкусиКа• 11 ноября 2014
Конечно же ненормально. Меня так достали звонки с предложениями (при этом ’талант’ у распространителей - звонить в самое неподходящее время) то СПА-процедуры Дешели посетить, то презентацию компьютерных обучающих программ просмотреть и т.д., что теперь отвечаю: ’хорошо, посещу-просмотрю-приглашу к себе на дом, но если 500 дол. мне заплатите’
Любимка-анонимка• 11 ноября 2014
Ответ дляЖонДуан
Удалено администрацией...
А в чём дикость автора? Она должна радоваться, что её обозвали.
Подмигашка• 11 ноября 2014
Так эти красавцы могут звонить 1-2 раза в месяц и предлагать билеты. Моему начальнику года 1,5 ежемесячно звонили. А сейчас моему мужу периодически названивают.