Морковна• 21 ноября 2014
Хто працює в соцзахисті???
Хто може порахувати чи положена нам допомога по малозабез., або на дитину ( 5 років)
Дохід сім*ї 2200, чоловік праює офіційно, я не працюю.
Копуша• 21 ноября 2014
Ваш дохід повинен бути такий на малозабезпеченність - 1000 гр. на дитину і 250 на дорослого. Якщо менше - вам повинна бути малозабезпеченість. В вашому випадку не виходить.
Капитанша• 21 ноября 2014
1. вы повинны апрацювати обо стояти в ЦЗ
якщо ны то не положено
даже якщо б працювали то 2200 це багато
оскильки на дорослих иде 250 грн и 900 на дитину
так що читайте
РАДЖУ ІТИ НА РОБОТУ
якщо ны то не положено
даже якщо б працювали то 2200 це багато
так що читайте
РАДЖУ ІТИ НА РОБОТУ
Морковна
• 21 ноября 2014
Я не хочу сидіти в дома....я в пошуках роботи!!!
Зараз поки що туго....за одну роботу пообіцяли, сиджу і чекаю відповідь.....не знаю як там буде
Ну тогда Вам ничего не положено! Нельзя просто болтаться, встаньте на биржу пока не найдете работу.
Вам же не 15 лет , уже нужно понимать, что за неоправданное сидение дома Вам никто ничего платить не будет.
Или Вы работаете, или учет в ЦЗ или уход за ребенком, ребенком-инвалидом, и т.д. но просто сижу-ищу не прокатывает)
Ответ длякенгуруша
Ну так ж кажу що ще пів року до того щоб оформитися в ЦЗ.