Аноним Секретарь• 27 ноября 2014

Лист мами-блондинки до дочки-блондинки

Привіт, моя дорога. Якщо ти отримаєш цей лист, значить він до тебе дійшов. Якщо ж ні, то дай мені знати, і я напишу тобі його ще раз. Я пишу повільно, бо знаю, що ти не дуже швидко читаєш. Погода у нас хороша. Минулого тижня дощило тільки 2 рази: на початку тижня десь 3 дні, і ближче до кінця на протязі 4 днів. До речі, на рахунок плащика, що ти хотіла. Дядя Вася сказав, що якщо пересилати його з тими литими гудзиками, то це вийде дуже дорого по вазі, тому я їх відрізала. Приший їх назад, вони в правій кишені. Твій тато знайшов нову роботу. Під ним 500 чоловік! Він косить траву на цвинтарі. Твоя сестра Настя недавно вийшла заміж і зараз чекає дитину. Ми не знаємо, чи це буде хлопчик, чи дівчинка, тому поки що не можу тобі сказати, чи ти будеш дядьком чи тіткою. Якщо це буде дівчинка, то вона хоче назвати її в мою честь. Хм.. Дивне рішення назвати дитину Мама... З твоїм братом Толіком недавно трапився казус: він закрив машину, а ключі забув всередині. Йому прийшлось вернутись додому пішки (10 кілометрів!), щоб взяти другий комплект ключів і випустити нас з машини. Якщо ти там зустрінеш свою кузину Лілю, передай їй від мене привіт. Але якщо не зустрінеш, то нічо їй не говори. Твоя мама. P.S. Я хотіла вислати тобі трохи грошей, але вже заклеїла конверт.
неДоЖиру• 27 ноября 2014
не смешно

ЖонДуан• 27 ноября 2014
В очередной раз улыбнулась с этого письма, спасибо, Автор!
Вечно недо...• 27 ноября 2014
ШапкаУшанка• 27 ноября 2014
Чет не очень смешно..
Кошка Мурка• 27 ноября 2014
Мне понравилось про пуговки в кармане и про ’начальника’ папу..
АсобеннАя• 27 ноября 2014
Какой брюнет придумал эту ерунду?
Чебуравлик• 27 ноября 2014
Ответ дляШапкаУшанка
Чет не очень смешно..
Наверное Вы блондинка )
Чудо в декрете• 27 ноября 2014
А мне понравилось, смеюсь, эта мама напомнила мою соседку))
Чебуравлик• 27 ноября 2014
Автор насмешили )

Кукусик• 27 ноября 2014
Ответ длянеДоЖиру
не смешно
блондинка?
Zlata2009• 27 ноября 2014
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 27 ноября 2014
блондинки а білявки
Запароленое одеяло• 27 ноября 2014
пуговки самый смак