Исправлялочка• 01 декабря 2014
Плаття на розпис
Підійде таке плаття на розпис? Весілля,як такого не буде, тільки РАГС.Ватро подивитись щось інше? Час щоб думати вдосталь
Исправлялочка
• 01 декабря 2014
Буде нормально,якщо наречений в короткій рубашці і в темних штанах? Без піджака?
Исправлялочка
• 01 декабря 2014
Ответ дляМедсестричка
файне плаття
як варіант ще такі можна глянути
Сподобалось 1 і останнє.Де подивитичь ціну?
Медсестричка• 01 декабря 2014
це Emma Levoni
на оф.сайті там захмарні ціни, але...можна під´їхати у їх магазин та приміряти...вибрати модельку....
а по-дешевше можна купити на модній касті, або у Ле бутик...кожний тиждень їх рекламують...
Исправлялочка
• 02 декабря 2014
Ответ дляМедсестричка
вибачте за помилки....)) Enna Levoni
Дякую