Гигиенишвили• 05 декабря 2014
Обмен товаром
Есть вещь, которую на сайте предлагают поменять на равноценную. Две проблемы: 1. Боюсь, что обманут. 2. Боюсь не подойдет размер. Вещь дорогая. По делитесь опытом обмена .
Челюскина• 05 декабря 2014
не варто.Десь із 10 обмінів лише 2 вважаю вдалими. Усі інші не виправдали моїх сподівань((. Наприклад, дівчина запропонувала на обмін светер у стані нового в еквіваленті 50грн, а він прийшов з 2 дірками спереду. Назад обмінюватися не захотіла, ще й обурювалася, що я їй негативний відгук написала. А таку річ як шуба я б і поготів не міняла. Тільки те, що не шкода втратити.
Челюскина• 05 декабря 2014
неправильно написала: светр був в еквіваленті 120 грн, я їй вислала нову річ, а вона мені светр з 2 дірками спереду