26 июня 2012

Де знайти свою половинку ?

Шукаю не для себе. У мене є. От пишу і думаю, що буде коли чоловік побачить запитання)

У мене є подружка. Симпатична, людина прекрасна. Їй вже 30 років. Але ніяк не зустріне людину, з якою можна збудувати стосунки. Постійно крутяться навколо неї залицяльники, але все без змін.

Чи є сайти в інтернеті, де можна познайомитись, але для серйозних, теплих стосунків, а не для  винятково сексу. Я вже її реєструвала на кількох сайтах, але там такі весле хлопці попадались) що не друг, то збоченець).

Хто може щось порадити - пишіть, кому смішно - проходьте мимо. Це рідна мені людина, і мене душа за неї болить. Хочеться простого жіночого щастя.

показать весь текст
Нафаня Маня 16 июля 2012
я свого знайшла на льоду))на озері))))іноді приколюємся з цього))особливо коли знайомишся з парами котрі познайомились чи на дискотеках чи в неті)))))
може хай поїде в якусь подорож-Єгипет,Турція,Анталія чи куди там зараз модно їхати.
чи разом поїдьте-ваша сімя і вона.всеоджно ж відпочивати кудись їздите-беріть її з собою)