Голубец• 31 декабря 2014

хто вчора ввечері оплачував ебей або іншу америку через пейпел????

по якому курсу знімало ? я завжди дивлюсь яку суму висвітлись пейпел ту суму і знімає з карти. а вчора пейпел висвітлив одну суму, а зняло на 710 грн більше. хто оплачував?? у вас як було???
Ircho• 31 декабря 2014
20,33

автор gos-tanya • 31 декабря 2014
Ответ дляIrcho
20,33
сума яка вказана на пейпелі зійшлася з сумою яку знято з карти?
Ircho• 31 декабря 2014
нет сняло по 16,61 сегодня по выписке больше
автор gos-tanya • 31 декабря 2014
Ответ дляIrcho
у мене на пейпелі висвітлило 3395,52 а зняло 4156,21, пояснюють що це конвертація і все таке. але коли я платила пару днів тому такого не було. не знаю що робити
Капуста Маша• 31 декабря 2014
У меня выписало 385 грн, а сняло тут же 480 с чем-то.. курс вышел выше 20 грн (((
автор gos-tanya • 31 декабря 2014
Ответ дляКапуста Маша
ОТ І мене теж саме. хотя до цього часу, завжди знімало ту суму яка заявлена в пейпелі
Капуста Маша• 31 декабря 2014
Ответ дляgos-tanya
Приват нам всем подставу сделал... и никто за это не ответит, но больше я им пользоваться не хочу, пока сворачиваю покупки.

автор gos-tanya • 31 декабря 2014
Ответ дляКапуста Маша
да-да .. порадував перед святами
ПешитеБесАшипок• 31 декабря 2014
у мене вчора зняло на 260грн. більше. Сумма в палке була показана меньша. Кто знає в чому справа?
Sona86• 31 декабря 2014
Ответ дляПешитеБесАшипок
лавку с курсом дешевым прикрыли и списывают по коммерческому
Eвгения@• 31 декабря 2014
У меня вчера по 21 сняло
spassom• 31 декабря 2014
У меня снимает покурсу палки 16,6
Sona86• 31 декабря 2014
Ответ дляspassom
У меня снимает покурсу палки 16,6
вы уверены? зайдите и проверьте выписки по картам
автор gos-tanya • 31 декабря 2014
Ответ дляПешитеБесАшипок
от і в мене так само. кажуть що вже рахує по комерц курсу
автор gos-tanya • 31 декабря 2014
Ответ дляspassom
У меня снимает покурсу палки 16,6
щось не віриться. уже всх знайомих обджвонила хто вчора щось купляв у всіх одна біда
ПешитеБесАшипок• 31 декабря 2014
Ответ дляgos-tanya
Це вони в банку загнули, в Амазоні були всі комісії вже враховані. Ось ще: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-770006#answ... , буду разбиратися після НР.