Однозначно• 08 января 2015
Интернет-магазины золотых украшений
Девочки, кто покупал золотые украшения в интернет-магазинах? Подскажите проверенные магазины.
ПоЗиТиВнАя• 08 января 2015
есть только бижутерии проверенный, всегда боялась золото в интернете брать
Ось тут купую вже не одну річ
Виробників брала Київський ювелірний завод та Центрумікс. Особливо красиві вироби з натуральним камінням. Через сайт кидала у корзину, потім вони передзвонюють. Стверджують, що українська компанія, але раз дзвонили з Росії, а наступний - з Естонії, і обидва української не розуміють