tettiana• 09 января 2015

хто має можливість привозити із Франції з реального магазина?

може їздите чи є близькі люди там і можуть передати?
Але там спочатку треба уточнити, надивилася на Uniqlo-Франція классні ціни, а при закиданні кошика переводить на Англію, і там вже ті самі ціни тільки не в євро , а в фунтах, і вся краса цін пропадає ))) Подумала, можливо в реальних магазинах ціна все ж таки зберігається в євро...
Буду вдячно, якщо хтось відгукнеться, можна в приват з озвучкою комісії одразу. Дякую!
Yuk@• 09 января 2015
Я когда-то добавляла в подписку продавца https://www.kidstaff.com.ua/tema-7626590.html заказывает из Франции. Может, сможет и Вам помочь

автор tettiana • 09 января 2015
Ответ дляYuk@
дякую, це не французьки бренд, в тому магазині не знайшла ((
intermila• 09 января 2015
Удалено администрацией...
sveta1980• 12 января 2015
напишите в личку подскажу где удобнее выкупить.