Оцененная• 10 января 2015

Любов і ненависть!...Чи правильно я поступила?

Я продовжую життя з чоловіком який мене зрадив і кинув...а потім вернувся.А мене мучать сумніви чи правильно я зробила, що прийняла його і продовжую стосунки.Іноді мені здається що він про неї думає..(про ту шл..ху), і мені від того боляче і хочеться просто його стерти з свого життя..чоловік каже що я сама себе накручую...що то всьо хвора уява.Незнаю що робити...і люблю його дуже сильно...але коли уявляю як він був з іншою...хочеться його задушити..так сильно переповнює ненависть...от так і живу останні 2 місяці..всю душу ізмучила((((...
Прасковична• 10 января 2015
Не можете чоловіка пробачити, покиньте!
ДлинноНожка• 10 января 2015
на время расстаньтесь,если ваше то будете вместе...
Братья Капли• 10 января 2015
Конечно, вы не правильно поступили. Он захотел ушел- захотел вернулся, еще и оскорбляет вас, почти в лицо называя психической, хотя он должен землю есть, пока вы его не простите. А тем временем вам больно. Вы - самый ценный человек, который может у вас быть. Зачем вы позволяете с собой такое делать? А что потом: вы начнете его к каждой близстоящей женщине ревновать, разрываться на куски...Не правильно это, ваш любимый свою личину уже показал во всей красе.
Матрёна• 10 января 2015
Уходите... изменил один раз, изменит еще раз. Пожалейте себя, встретите еще своего мужчину. Вы достойны лучшего!!!
oksana_mm• 10 января 2015
если вы решили его простить, то прощайте полностью, не накручивая себя и не напоминая ему об измене. А раз так не можете и не сможете, то расставайтесь, иначе всю жизнь вас будет изводить ревность и обида
автор Оцененная • 10 января 2015
Не можу пробачити.і розходитись не хочу, стільки разом пережили..стали як рідні, сімя, дитина.багато років щасливого життя було, а тепер всьо розрушити рука не піднімається((
Матрёна• 10 января 2015
Ответ дляОцененная
Тогда прощайте, и научитесь не вспоминать. Правильно предыдущий комментатор написала. Но я бы не смогла((
автор Оцененная • 10 января 2015
але саме смішне що він навіть не просив пробачення, незнаю чи кається про то шо наробив.Каже: ’на всьо свій час’...
Лапка• 10 января 2015
автор неслухайте їх вони не пережили і пишуть аби що...
я пережила таку ситуацію* пройшла через це і скажу наступне якщо ви побачите по поведінці що він білше незробить цього і любить вас то залишайтесь з ним ЧАС ЛІКУЄ РАНИ поввірте мені все потрошки заживе і забудеться хоч не до кінця але що раз буде ставати легше.
Лапка• 10 января 2015
Ответ дляОцененная
що він має на увазі?
якщо непросив пробачення не каявсь то яким макаром повернувсь в сімю?
автор Оцененная • 10 января 2015
Ответ дляЛапка
що він має на увазі?
має на увазі, що коли прийде час тоді і попросить пробачення...просить щоб я на нього не тиснула бо від того він ще більше віддаляється. а повернення пояснює тим що зрозумів, що сімя то головне і що любить нас...але мені мало віриться чомусь..здається що із жалості вернувся...
Лапка• 10 января 2015
Ответ дляОцененная
він повернувсь по воших просьбах чи добровільно? скільки часу був на стороні? ви дали згоду на його повернення без вибачень тдтп?
Молчунья• 10 января 2015
Ответ дляОцененная
Капец какой то ... Автор Вы себя хоть чуть-чуть цените ? Что значит сам вернулся и не просил прощения ? Зачем вы его приняли ? Он теперь вам на голову вообще сядет . Он же даже своей вины не чувствует и считает ,что всё правильно сделал .
Лапка• 10 января 2015
Ответ дляОцененная
він у вас кончений егоїст!
він не подумав як вам? - зато нетиснути на нього бо він відаляється
мій на колінах повзав паро місяців просив молив клявсь тд тп
Лапка• 10 января 2015
Ответ дляОцененная
він легко обійшовсь тому його більш за все може знову потягнути на мандри
ви запитували чому він так зробив?
мій преривнував і думав що я йому зрадила в ноього були підстави так думати хоча я чиста перед ним в той вечір я ночувала в подруги тому що машина зломалась
автор Оцененная • 10 января 2015
Ответ дляЛапка
спочатку я була в стані ефекту...я незнала як жити дальше.і я його просила, щоб вернувся.казала що всьо почнем спочатку, що я попробую забути його зраду,якщо він розкається, і всьо зрозуміє...за 2 тижні він приїхав з відрядження і сказав що хоче попробувати знову налагодити стосунки...він поводиться так ніби нічого не було...не хоче про то говорити..нічого толком не розказує(
Лапка• 10 января 2015
Ответ дляОцененная
тут в таких питаннях спішити непотрібно було
я б непростила поки незнала б чого він так зробив
недумаю що він насправді обдумавсь... він би інакше поводитись мав...
пробачте але можливо вона його вигнала або ще якась причина була.
у вас є діти?*
автор Оцененная • 10 января 2015
Ответ дляМолчунья
да..я себе відчуваю приниженою біля нього...але я його люблю, дужеее...((я себе заспокоювала думками, що всі можуть оступитися...і треба дати шанс людині,тим більше любимій....тепер шкодую, що така слабохарактерна всьо йому попустила((
автор Оцененная • 10 января 2015
Ответ дляЛапка
у вас є діти?*
так, є!2 роки дитині...наскільки я знаю вона і не хотіла щоб він йшов з сімї(це він так каже)..що то всьо була якась ейфорія...він в той час був у відрядженні в іншому місті, приїжав раз в місяць на пару днів до додому...а там нові друзі, пянки робочі, от і він захопився нею((
Лапка• 10 января 2015
Ответ дляОцененная
дитині всього 2р а він так легковажно поступив... окрім того вона його нетягнула....(( погано... він вас любить? які у вас були відносини до того?
Лапка• 10 января 2015
Ответ дляОцененная
оступитись можна але якщо б ви оступились то каялись би а він... рахує що це нормально чи що? як він поводиться? пробачте запитаюсь якщо не маєте бажання то невідповідайте...(у вас після того був інтим)
він приділяє вам знаки уваги? як до дитяти ставиться?
автор Оцененная • 10 января 2015
Ответ дляЛапка
Каже що любить.і завжди тільки мене любив...до того жили душа в душу( як мені здавалося...), сварилися так як всі, була повна довіра, спільні інтереси, всьо разом робили...ніжні і щирі стосунки я б сказала, навіть після 7 років спільного життя...
Лапка• 10 января 2015
Ответ дляОцененная
тут одне з двох
або він сам до тями неприйшов що сталось, і сам себе картає за це, можливо хотілось жінки ви були далеко а та змія підколодна напоїла і сама підлізла тд тп
або ж ...
важливо те як ви саме взнали про це чи від нього чи сам сказав чи щось сплило
автор Оцененная • 10 января 2015
Ответ дляЛапка
да, все було)..зараз уважний став, помагає, малого дуже любить...він дуже старається щоб всьо виправити, але коли мова заходить про його подвиги-зразу міняється...може і хамити, і накричати(((
автор Оцененная • 11 января 2015
Ответ дляЛапка
тут одне з двох
або ж ...
я відчула холод від нього...він не брав трубки, поводив себе дуже зверхньо, ми часто стали сваритися по тел. а коли він приїхав, я в шутку запитала чи в нього був хтось, а він твердо сказав що так...я закатала скандал, на шо він почав розказувати дальше...шо він влюбився в неї, що хоче бути з нею...і поїхав
Лапка• 11 января 2015
Ответ дляОцененная
можливо він сам ще докінця неможе сприйняти те що зробив є такі характера.
попробуйте змиритись у вас все таки дитятко від нього
а ви на нього тиснете?
непробували з любовю ніжністю вечерком лягти йому на руки розплкатись і пробувати розібратись у всьому але помало і поступово?
Лапка• 11 января 2015
Ответ дляОцененная
погано...
значить свідомо...
Лапка• 11 января 2015
Ответ дляОцененная
а чому вернувсь? тому що ви просили і він пожалів дитину?(((
автор Оцененная • 11 января 2015
Ответ дляЛапка
а ви на нього тиснете?
пробувала..в нього відповідь одна:’хватить колупатися в тому гамновозі’((, каже що йому неприємно про то згадувати....а я хочу розібратися і знати правду, і причини, що б в подальшому це не повторилося..
автор Оцененная • 11 января 2015
Ответ дляЛапка
я вже незнаю...сама запуталася....тисячі думок в голові, але хочеться вірити що тільки з любові вернувся....