ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 19 января 2015

Куди піти за елегантним верхнім зимовим одягом?

Можливо гарне зимове пальто, можливо, шуба навіть не натуральна, але красива.
На Даринок?
Можливо, в якихось магазинах знижки?
На хутрові ярмарки національного виробника є сенс іти?
Буду дуже вдячна за поради.
Карусель-весель• 19 января 2015
Посмотрите в магазине Барма. Там очень достойные вещи

автор ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв • 19 января 2015
Ответ дляКарусель-весель
а де він у Києві? не можу знайти, видає лише в Полтаві і Сумах
Карусель-весель• 19 января 2015
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Я думала он есть в Киеве. Тогда добро пожаловать к нам в Полтаву ))
На границе• 19 января 2015
На Хутрову ярмарку - минулого року мутони там були дешевше магазинних пуховиків, а вигляд значно елегантніший. Пальто пошукати української фабрики: Дана, Dolchedonna... Але теплых зимових пальто того року я не знайшла.
Ответ дляКарусель-весель
))) та я сама з полтавським корінням, з-під Миргорода, але спеціально за одягом їхати не хочеться...
Карусель-весель• 19 января 2015
Тогда посмотрие какие магазины продают украинского производителя. Nui Very, Dolcedonna, Origa это очень классные вещи вживую. Я многое меряла, кое-что купила. Качество лучше Китая
так, я знаю ці фірми. Дещо купувала через Кідстаф. От якби хтось порадив, де їх можна поміряти і де є їх вибір...
Ответ дляКарусель-весель
пошукала тут у продавалці - лише поодинокі моделі і розміри(((
Карусель-весель• 19 января 2015
Я не из Киева )) А в Барме у нас ростовками все, меряй-не хочу!

Ответ дляКарусель-весель
Прикольно)