Мадам БрЮшкина• 20 января 2015

При покупці доларів на віртуальну карту приват банку який процент додатково беру

додатково беруть?
olehka1980• 20 января 2015
2% в пенсионный фонд должен брать по закону. Сейчас не берет. НО нет гарантии что не спишет их позже объяснив ситуацию техническим сбоем. В чате не могут ответить точно на этот вопрос.

автор Мадам БрЮшкина • 20 января 2015
Ответ дляolehka1980
Ясно, дякую!
ПриватБанк• 20 января 2015
Шановний Клієнт, добрий вечір!

Конвертація за курсом pb.ua/currency ’Курси для карт і для поповнення вкладів’, комісія за конвертацію відсутня, стягується податок у Пенсійний Фонд України.
У зв´язку з тим, що при проведенні безготівкових валютообмінних операцій банки застосовують курс обміну валют, який в даний час визначається, виходячи з ринкової ситуації і суттєво відрізняється від курсу для продажу валюти у відділеннях, ПриватБанком направлено запит до НБУ для отримання інструкцій про те, в яких випадках застосування податку в розмірі 2% є коректним, а для яких - ні. До отримання офіційних роз´яснень даний податок - 2% стягується при проведенні готівкових валютообмінних операцій. До моменту отримання додаткових роз´яснень від податкової, ми не будемо утримувати збір до ПФ від операцій купівлі валюти на депозити з карт і при купівлі валюти на інтернет карти в Приват24.

З повагою, ПриватБанк.
Чеширская кошечка• 20 января 2015
Доводимо до Вашого відома, що 01.01.2015 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи».

Згідно з нормами закону вносяться зміни, зокрема, до Закону України «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування», внаслідок чого з операцій купівлі фізичними та юридичними особами безготівкової іноземної валюти збір до Пенсійного фонду України не сплачується.