Доставучая• 31 января 2015
Запитання по кредитці Привату.
Дівчата,може хто в курсі,зайшла в керування своєю кредиткою і дивлюсь там є два пункти - кредитний ліміт (одна сума) і ліміт на проведення операцій (зовсім інша набагато більша сумма ).
Хто знає,що таке ліміт на проведення операцій,як його можна використовувати і якщо можна то якими наслідками то обернеться.Дякую !
Анонимушка• 31 января 2015
кредитный лимит - сумма, которой Вы можете воспользоваться при необходимости.
лимит на проведение операций - предел суммы, которую Вы можете перечислить за один платёж
как-то так
Доставучая
• 31 января 2015
Ответ дляАнонимушка
как-то так
Вже розібралась в чаті Приват 24.