Японский Городовой• 31 января 2015
Про наболіле.
Як забрати своє майно (автомобіль, який був незаконно проданий третій особі) коли є рішення Дарницького суду.
Гаї - відмовились видати тех.паспорт, бо в них немає авто в наявності. На угон автомобіль не поставили, ссилаючись на повноваження міліції
Райвідділ - загубили документи, в письмовій формі не відповіли, в усній формі відмовили, ссилаючись що немає підстав проводити якусь роботу, бо вилученням майна займається виконавча служба.
Виконавча служба - була перша служба куди звернулись. Саме води порадили звертатись в гаї, тому що транспотр - це їх відповідальність.
При повторному зверненні в виконавчу службу - було відмовлено, бо я не надала ІД код. Але в мене його немає.
Абсурд
Третій раз вімовили ссилаючись на те, що в рішенні суду не вказано примусово вилучати авто.
Час іде, а хтось катається на моєму авто.
Абсурд
Японский Городовой
• 31 января 2015
Ответ длядамаАмстердама
а кто продал без вас, ваш же автомобиль?
Розділяли майно при розлученні. Судья не наклала арешт на автомобілі, мотивуючи це тим, що я не надала доказів, що чоловік продасть автомобілі. Він їх і продав. Потім суд присудив мені моє майно. Але забрати його я не можу.