Поддакиваю иногДА• 11 февраля 2015

Порадьте газову поверхню нержавійку

Доброго дня. Постало питання в газовій поверхні. Має бути нержавійка. В кого є така,що добре миється? Назвіть хочаб фірму, якщо модель не пам"ятаєте.
автор Поддакиваю иногДА • 11 февраля 2015
Ми може краще склокераміку? Як вона в догляді?

Снегопадка• 11 февраля 2015
Як на мене, то нержавійка і добре миється це з області фантастики.
але зараз для таких плит є спецзасоби і тряпочки, щоб не царапалися і розводів не було
На-перекуре• 11 февраля 2015
Ответ дляСнегопадка
навіть з тряпочками і засобами миття займає 8-15хв
Снегопадка• 11 февраля 2015
Ответ дляПоддакиваю иногДА
так у вас електроплита чи газ?
якщо газ, то там або нержавійка або звичайна емальована поверхня, склокераміки газ я ніколи не зустрічала.
А електо звичайно склокераміка супер.
мені арістон подобається
На-перекуре• 11 февраля 2015
найкраще відмиває Домол, якщо добре змити водою, то після висихання поверхні розводів не залишається
Просто звязда• 11 февраля 2015
у меня индезит, у мамы горенье, моется все нормально, если протирать плиту после каждой готовки, а не мыть раз в месяц
Gemma• 11 февраля 2015
знаете, я долго страдала по этому поводу. В конце концов купила эмаль и ни разу не пожалела.

извините, что не по теме

стекло не хотела, т.к. у меня была раньше электрическая стеклокерамика. А из нержавейки у меня холодильник, поэтому плиту из нержа даже не рассматривала.
Gemma• 11 февраля 2015
Ответ дляСнегопадка
так у вас електроплита чи газ?
А електо звичайно склокераміка супер.
мені арістон подобається
есть стеклокерамика с газом
Кирикова• 11 февраля 2015
У меня Смег газовая поверхность из нержавейки, мою фрошем все устраивает.

Ответ дляКирикова
смег я не потяну, розглядаю такий варіант самсунг http://www.5ok.com.ua/vstraivemie-varochnie-poverh...
за нержавійку зрозуміла,що важко доглядати, а от скло як?