Скорая помощь• 11 февраля 2015
нам 11міс,захворіли, зайдіть будь ласка
в неділю в дитини стали соплі дуже сильні, прозорі, кашель вологий, і цілий день була тем-ра 38-38.5, в час ночі збили тем-ру, в понеділок прийшов подивився горло трішечки червоне, хрипів немає, кашель йде через те,що соплі затікають, прописав алтейку від кашлю, лаферобіон свічки,септефріл для горла, віброцил або протаргол для носика, і тут каже: потреби в антибіотику не бачу, но всеодно,якщо в дитини знову появиться тем-ра,то подавайте оспексин, для перестраховки, зараз різні інфекції ходять, а так швидше вилікуєтесь. питаю чи може на зуби бути, у відповідь педіатр мені сказав:якщо і на зуби, то антибіотик зніме вам симптоми, і дитині легше стане. понеділо,вівторок, і сьогодні напротязі дня тем-ри не було, зараз міряю 37.7, носик забитий, постійно прозорі сопельки біжать, слюна просто льється, но десна не є червоні, але дитина гризе все що попадає під руку. чоловік каже може справді інфекція, і таки давай дамо антибіотик той, я проти.
підкажіть будь ласка чи може таке бути на зуби?чи стоїть дати антибіотик чи все таки можна обійтись без його?я вже просто незнаю,що робити.
усі педіатри в лікарні чуть,що то відразу антибіотик.
Вам телефонограмма• 11 февраля 2015
Дитина захворіла, зуби ослаблюють імунітет, а у вас звичайне ОРЗ (але це тільки припущення, бо без огляду ставити діагноз неможливо). Визивайте лікаря завтра.
КондуктЕр тролейбуса• 11 февраля 2015
Вызывайте врача на завтра. Антибиотик для профилактики нормальный врач не пропишет, и никакие симптомы он не снимает если нет бактериальной инфекции. анализ крови покажет какая природа заболевания, хотя если горло красное то скорее всего это орви и зубки )
Будьте здоровы!)
@risto_kratka• 11 февраля 2015
антибиотик не советую сразу принимать..
температура может и на зубы.. но по своему опыту скажу, только в пятницу из больницы выписались с двумя детьми.. то стоит посетить ещё одного врача.. если темпа держится больше трех дней, тогда можно и подумать об АБ
Tanya Original• 11 февраля 2015
Я врт тоже с температурой борюсь с утра ! Помогли нурофен свечи и через 3 часа еще супрастин четвертинку таблеточки и все норм ! Здоровья вам и 36.6 вашему организму !! Болеть нельзя !!!! Болезнь, наверно, цены не видела и приходит !!!
Tasha.Kasya• 11 февраля 2015
Ответ дляСкорая помощь
аналізи не здавали
Тогда какая может быть речь о применении АБ? Попросите у врача направление на ОАК. Если в анализах будет наличие бакинфекции-тогда и будете принимать. Выздоравливайте!
Tasha.Kasya• 11 февраля 2015
Ответ для@risto_kratka
антибиотик не советую сразу принимать..
При некоторых вирусный инф т-ра может держаться и около месяца-зачем АБ тогда?
Скорая помощь
• 11 февраля 2015
Ответ дляTanya Tkach
ХВОРОБИ ЦІН ТОЧНО НЕЗНАЮТЬ)