ЗлойанОним• 16 февраля 2015

Порадьте вірші/пісеньки 3-4 роки

Дівчатка! Порадьте, будь ласка, вірші та пісеньки для діток 3-4 років. На українській мові. як Ви займаєтесь із дітками?Що вчите, читаєте?
У моєї доці лише зараз прокинувся інтерес до співів та вірші(3,6 років).До цього всі заняття були марними...
Люкса• 16 февраля 2015
Мне очень нравится группа Барбарики, на русском правда, но очень милые песенки

Каяспер• 16 февраля 2015
казки:
-рукавичка;
-колосок;
-та інші про тваринок.(їх легко інсценізувати,малій буде цікаво)
Повчальні та цікаві оповідання Сухомлинського(але трохи старшим)
вірші
П.Воронько(напр.’в лісі є зелена хатка’),Грицько Бойко(коротенькі ),Андрій М’ястківський(’киця прокидається’,)
+іграшки,картинки,рухи...і будь-який твір буде цікавим!
багато рос.авторів є в перекладі на укр.м(хоча оригінал кращий)))
а чому саме українська?хоча і на рідній мові літ-ри багато...спробуйте на англійській...
Super simple song. використовую їх у роботі з дошкільниками.
Полиэтиленовый привет• 16 февраля 2015
Я люблю читати своїм діткам Платона Воронька, Грицька Бойка, Григорія Фальковича, Наталю Забілу. Також у нас в фаворі Улюблені вірші, обидва томи та Абетка(Абабагаламага). Пісеньки ми співаємо ті, що ще з мого дитинства, а також дітки з задоволенням підспівують пісеньки із телеканалуалятко ( черепаха Аха, Апчих і т.д. - підспівує навіть півторарічна доня)
автор ЗлойанОним • 16 февраля 2015
Ответ дляКаяспер
казки:
-рукавичка;
-колосок;
вірші
Дуже Вам дякую!На українській, бо російських вже є ’в репертуарі’ достатньо. шукаю щось милозвучне і легеньке для запам’ятовування.
Виховую дитину патріотично, щоб любила мову та Україну. Хочу поставить грамотну мову-або російсьа, або українська, але щоб без суржика...
На англійській вірші ще не вчили, лише деякі слова та мультики дивимось.
автор ЗлойанОним • 16 февраля 2015
Ответ дляПолиэтиленовый привет
)))’Черепаху’ також любимо.