Мэри Попкинс• 17 февраля 2015
Дівчата - потрібна порада - подруга і алкоголь
В мене є кума - ми подруги з дитинства. Так склалося життя - що батьків у неї вже не має. Є чоловік і дитина 3 місяці (мій похресник). Сім"я чесно кажучи не дуже благополучна. Вся суть в тому - що вони люблять випити. Це і раніше за ними спостерігалося. Але не просто випити - а ще й робити "розборки" після цього. Постійні бійки (між нею і чоловіком), крики і сварки. В основному вона все починає першою. Себе не котролює взагалі. Похресника дуже шкода - він ж росте -і буде спотерігати всю цю картину....
Описувати всі жахіття їхніх розбірок я не хочу - бо це просто жах.... І це повторюється 3-4 рази на місяць. А може й частіше - оскільки я всього знати не можу. Ми живемо поруч - в сусідніх домах. Після їхніх бійок і святкувань її чоловік постійно мені звонить і питає що робити. Подруга у всьому звинувачує чоловіка. Він далеко не святий. Я особисто його не дужу долюблюю - але це вибір подруги і їхня родина. Мама чоловіка теж мені постійно звонить і просить поговорити з подругою - наставити її на "істинний" шлях. Але я не хочу у все це лізти. Бо точно потім буду крайньою.
Ось сьогодні знову звонив мені чоловік - просить піти до подруги з ним - і поговорити. Бо вона його не пускає додому. Він каже, що вона дитину сама не потягне. Та й страшно залишати дитину тільки на неї...
Я не знаю що мені робити....як донести до неї думку - що їй потрібно лікуватися...
Мэри Попкинс
• 17 февраля 2015
Вын теж ’хороший’ до життя. Але суть не в тому. Всі сварки починаються з того - що вони щось выдсвяткуюють і далі подруга себе не котролюю. Починає матюкатися в публічних місцях...може бити посуду...кидається битися на чоловіка - з свокорідками....ножем
Мэри Попкинс
• 17 февраля 2015
В мене чесно кажучи інколи виникає думка, що потрібно соціальні служби до них направити...щоб їх на котроль поставили чи що.....бо в один прекрасний день може постраждати і дитина
Мэри Попкинс
• 17 февраля 2015
Ответ дляНога на ногу
А вы будьте ЕЕ подругой, а становитесь в защиту мужа.
я чоловіка її ні в якому разі не захищаю. Були часи - що я навіть визивала міліцію на нього....кілкьа років назад - оскільки їхні бійки зайшли надто далеко.
П.С.: якщо що - я в їх веселощах участі не беру. І нікому з них не наливаю
Леди Г• 17 февраля 2015
Ниче Вы не сделаете,дальше пить они будут больше и больше,поверьте опыту, вам только к врачу ее вести,а захотите ли вы взять такой груз на шею это второй вопрос!!!!
Леди Г• 17 февраля 2015
И мужики спиваются не так быстро как бабы,мы сняли на телефон одну неадекватную барышню и показали во всей красоте,она отрицала, что это ее действие,с нами не общается,но вроде бухать бросила
культУра• 17 февраля 2015
Ответ дляМэри Попкинс
ваша кума чуток неврівноважена людина,невміе пити так нехай не пе і не позорить сімю,бо по вашим словам вона все починае,якби не пила не було б інцедентів і чоловік би її не лупцював і вам не приходилося б на нього визивати міліцію.Любій людині надоїло би ці вічні скандали вот і почав її бити,вважаю що вона винна,з ножем на чоловіка...там не всі трохи дома,потім вона на дитину переключиться?а представте,що чоловік від неї піде,вона буде на очередній своїй гулянці,прийде,дитина реве не заспокоюеться,її це взбісить і що?хочете голубці за дитиною їсти?
Увы, автор... Невозможно за кого-то изменить его жизнь...
Здесь очень сложно что-то сделать. Знаю как наркоглог.
Даже если такие люди соглашаются на уговоры родных и друзей лечиться и меняться - никакого толку.. всё формально... Пока нет собственного осознанного желания и УБЕЖДЕНИЯ, что ему (ей) это нужно, ничего не помогает.
А все ’разговоры’ на эту тему - воспринимаются как нравоучения (и по сути таковыми и есть) и толку не дают.
Разве что найдёте толкового психолога, который будет искать с ней причину и прорабатывать... Но и для этой работы необходимо её желание.
Если что, могу порекомендовать проверенного.
КрейсерАвроровна• 17 февраля 2015
у меня в этом месяце две знакомых ушло... первой 43, по скорой забрали после очередного запоя и не откачали, второй 39, вместе с мужем ’праздновали’ что-то через день, в этот раз просто нашли утром в туалете, тромб оторвался, остался ребенок 6 лет... а мы все думали, что скандали в пьянках - самое большое их горе
Ответ дляЛеди Г
Кстати, тоже вариант. Возможность увидеть себя со стороны ’во всей красе’ женщину может впечатлить.
Ответ дляМила 26
Нам порекомендуйте оч нужно и пожалуйста нужна консультация как нарколога я заплачу!!!!Вличку плиз
Мэри Попкинс
• 17 февраля 2015
Ответ длякультУра
так вона вже не може щоб не пити.....
Мэри Попкинс
• 17 февраля 2015
Ответ дляМила 26
Повністю з вами згідна. Але як донести до неї це? Щоб з’явилося то бажання.....
Мэри Попкинс
• 17 февраля 2015
Ответ дляКрейсерАвроровна
моїй подрузі 30 років....
Ответ дляМэри Попкинс
Можно для начала снять и показать как она выглядит, Пока будет под впечатлением, предложить помощь.
И любой ваш разговор должен начинаться примерно так:
Это твоя жизнь и ты сама вправе решать, какой она будет. Но я дорожу твоей дружбой, и желаю тебе счастья, поэтому хочу тебе помочь. Конечно, если ты согласна мою помощь принять...
Губки-уточкой• 17 февраля 2015
Ответ дляКрейсерАвроровна
Я тоже случай знаю...давно, правда, было - тётка за сорок умерла, тоже любила выпить, хотя не была асоциальной. Печень подвела.
Губки-уточкой• 17 февраля 2015
Ответ дляМэри Попкинс
Шкода вашу куму, а ще бiльше дитину. Навряд чи вона змiниться, але спробувати варто. Поговорiть з нею, робiть наголос на дитину, яка все бачить, та й може постраждати вiд цих розборок теж.
Читаю, і таке враження, що про себе!В мене точнісінько така сама ситуація, правда в куми мама жива то вони разом п´ють. Щоб я не робила, що не казала толку ніякого, ще й винна залишалась. Нажаль вже нічого не зробити (я 5 років намагалась). Зараз по можливость максимально допомагаю дитині: забираю на вихідні до себе, купляю одяг, зайамюсь (читаємо, малюємо). Роблю все можливе щоб максимально вберегти дитину від того дурдому.
Мэри Попкинс
• 18 февраля 2015
Ответ дляjuli-li
як я вас розумію...
Подруга ніяк не хоче визнати, що в неї є проблема з алкоголем. Вона знає - що ’буйна’ як вип’є....але залежності своєї не бачить....
доречі мама моєї подруги теж любила випити....земля їй пухом....померла вже близько 15 років назад....