Указка• 19 февраля 2015
Дитина розбила голову
Сьогодні дитина розбила голову.4 роки.Викликали швидку,у аідділенні наклали один шовчик,перев´язали.Дитина себе почуває добре.На знімку все добре.Але приіхали додому і малеча каже,що голівка болить і блідний він.Чоловік каже,що голова болить бо дитя накричалось,наплакалось.І ще може відходити наркоз.Дуже переживаю...
Форточка• 19 февраля 2015
пить давайте дробно, после наркоза приводит в чувства, нам так назначали
Указка
• 19 февраля 2015
Ответ дляElena 77
Сколько прошло после удара? Нам не говорили не давать ребенку спать.У нас было падение с 2-м высоты.
Розбив голівку близько 21-21:30....Дуже боюсь щоб струсу не було(
Морковна• 19 февраля 2015
и у нас было сотрясение. я спала по 2 часа и с одноразовыми пакетами чтоб вовремя подставить ребенку для рвоты. ничего, за пару дней пройдет.. не переживайте сильно..
mrakobesie• 19 февраля 2015
31 декабря ребенок рассек голову, длина около 3см и ширина0,5. КРови было много,перепугалась жуть, сейчас розовый шкафчик остался. У больницу не ездили и швов не накладывали. ттт обошлось.
Автор, обо что разбил голову?
Янка-угомонись• 19 февраля 2015
Вам нема чого переживати, в нас теж так було, потім все буде добре, якщо на знімку все нормально було. Це перший випадок у нас такий був, другий раз знов розбила голову, думали знов пронесе, не пронесло, був забій головного мозку, тріщина в черепі і невеликий крововилив, ледве викарабкались, ще до лікарні нудило багато, марила, свідомість втрачала і на ренгені в лікарні було ясно, що все погано. Все буде добре, бережіть голову і виліковуйтесь.
Указка
• 19 февраля 2015
Ответ дляmrakobesie
Автор, обо что разбил голову?
об батарею...
Указка
• 19 февраля 2015
Ответ дляЯнка-угомонись
Сижу ридаю...не можу заспокоїтись.Дякую Вам)
Меня прет))• 19 февраля 2015
Если на снимке все хорошо, то это чудесно! А болеть и сам череп может. Ударишься ногой, болит 2-3 дня, а тут голова! Следите, чтоб вялым сильно не был, чтоб не косили глазки, чтоб рвоты не было. Спать на боку ребенку
mrakobesie• 19 февраля 2015
Ответ дляУказка
об батарею...
Цитата:
об батарею... [/cit
Выздоравливайте, и как правильно писали наблюдайте. Только без паники.
Указка
• 19 февраля 2015
Ответ дляElena 77
Держитесь,все будет хорошо) Следите просто постоянно,заводите будильник и возле малыша будьте) Все бывает)Желаю вам быстрее поправиться)))0
Дякую...я і так біля нього не сплю...За 4 роки ще нормально ні разу не виспалась.Мені так погано...наїлась барбовалу,а чоловік ходить сміється,дивиться чи батарея ціла)
Меня прет))• 19 февраля 2015
Выпейте валерьянки! Сейчас не время рыдать!!! Вам ночь дежурить еще! Пусть ребёночек выздоравливает!
Янка-угомонись• 19 февраля 2015
Ответ дляУказка
Та не ридайте, нам в лікарні взагалі погано було, лежала як труп напівсиній, 2 доби спала весь час з невеликими інтервалами в 5-10 хвилин, я не плакати хотіла, а зразу з вікна, потім робили пункцію спинного мозку на третю добу, переживала сильно, але це дуже знизило тиск черепний, стала оживати на очах, зараз все нормально, раді, що обійшлось без операції, все буде добре.