Мене вже 3й день дуже болить у одній точці в лівому виску, як надавити враження що ще більше болить і почало віддавати в зуб. Вже 3й день п"ю обезболююче навіть вночі встаю. порадьте якісь таблетки. до лікаря й так не піду, тим більше, що йдуть вихідні. я вже не знаю чи то зуб таку біль дає?
frezia-frezia• 27 февраля 2015
а до лікаря не варіант? біль таблетка заглушить, але причина не знайдена. А порадниця ще не вміє на відстані лікувати.Одужуйте1
Ответ дляfrezia-frezia
а до якого лікаря йти? я ніколи ніде не була)))
Ответ дляbankirsha
может нерв застудили?Обратитесь к доктору.А то лицевой нерв-это не шутки,долго не протяните на обезбаливающих.
в тому й весь прикол, що крім знеболення ті таблетки нічого не дають)
Натусик_13• 27 февраля 2015
надо к врачу, тут что угодно может быть, у меня болело в виску в самом начале фронтита...может давление быть
frezia-frezia• 27 февраля 2015
якщо більше зуб- стомат., якщо голова-невропатолог, може бути спазм судин. Але в будь якому випадку, в суботу є черговий лікар, він вас краще проконсультує
Ответ дляНатусик_13
ого як страшно) точно не тиск)
Натусик_13• 27 февраля 2015
Ответ дляСтеклянная мышь
ого як страшно) точно не тиск)
у меня болел только один висок, при чем ето был единственный симптом, даже насморка не было, потом уже через время проявилось все во всей красе, фронтит-и сопли и глаза напухли,отек слизистых внутри - вот и болело. Я не о том что у вас такое, а о том что может быть то, о чем вы даже и не догадываетесь.
Натусик_13• 27 февраля 2015
Ответ дляbankirsha
если лицевой нерв застудили-то к невропатологу или терапевту
если лицевой нерв - то будет как бы чувство похожее на онемение с простуженной стороны, и там не только висок будет
Ответ дляНатусик_13
і у мене один і в зуб віддає потім десь( ну тоді до завтра чекаю(