Eschi• 28 февраля 2015

Віддам переселенцям дитяче ліжко на 1-6 років

Розмір 140 х 70 Дерев´яне, з матрасом. Було в користуванні 2 роки. Бортик в гаражі, завтра подивимось Але можливо не знайдем бортик, тому буде як є. Підійде для дітей 1-6 років

Ліжко буде розібране, поміститься в таксі (але краще все таки уточнити - в деякі малі машини не поміститься ) В розібраному стані буде 140 х 70

Віддам тільки після пред´явлення довідки переселенця. Сподіваюсь на розуміння

Живу біля м. Житомирська

Пишіть в лічку
Аринка-Украинка• 28 февраля 2015
Мы Большая Молодчинка

Мария Валерьевна• 28 февраля 2015
А я отдам коляску чикко мультивей.
автор Eschi • 28 февраля 2015
Бортик - маю на увазі передній, четвертий. Ті, що на фото - є
Оксаночка 5• 28 февраля 2015
а я ванночку в прекрасном состоянии с горкой и пеленальный матрасик.. Автор извините что без спроса влезла......
MarKeloFF• 28 февраля 2015
Девчонки, Вы большие молодцы! Сама по раздавала детские вещи)
Надія_Надія• 28 февраля 2015
Ответ дляМария Валерьевна
А я отдам коляску чикко мультивей.
https://sovet.kidstaff.com.ua/profile/783750
Напишіть цій дівчині, вона довго питала)
Goldi_Ann• 28 февраля 2015
А как думаете, пересылка дорого выйдет? Нам бы в Краматорск...
MarKeloFF• 28 февраля 2015
Ответ дляGoldi_Ann
отправляя детскую одежду в Краматорск, нп взяла 26 гр, вес посылки 3 кг
автор Eschi • 28 февраля 2015
Щодо ліжка - поки що розглядаю тільки самовивіз. Немає машини, щоб відвозити на НП. Живу біля метро Житомирська. До мене можна на метро, потім з ліжком на звичайному таксі, по Києву це в середньому 70-100 грн.

Альфа• 28 февраля 2015
Здравствуйте! Моя подруга переселенка с Донецка, живет в Буче. Я с ней свяжусь на счет довідки, она на Кидстафф не зарегестрирована. Через меня, если кто хочет помочь, у нее мальчик 7 месяцев.
автор Eschi • 01 марта 2015
Ліжечко забрали. Закриваю тему