Розавенная• 01 марта 2015
Давайте дізнаємось))))
Давайте зіграємо одну цікаву гру) Кажуть, що порно-актори придумують свої псевдоніми по принципу: Імя - назва вашої першої домашньої тваринки, а прізвище - назва першої вулиці, на якій ви проживали. Звичайно, ми тут всі культурні люди, але як би вас звали в такому випадку?)
Ласунка• 01 марта 2015
Ответ дляМиззери
круть)
Ну у Вас тоже ’сладкая парочка’))
А муж у меня Рекс Заводской
получилось Василий Чапаев и Рекс Заводской.А дальше фантазия без границ))) порно сюжет на любой вкус)
А муж у меня Рекс Заводской
Мстящий за Зайца• 02 марта 2015
Тоша Эстакадная
ужоснах...
А вторая улица - фамилия реальной актрисы))поэтому тоже не пойдет))
не снимаццо мне в порно

ужоснах...
не снимаццо мне в порно