Ду да ду да ду• 07 марта 2015
52 школа (Київ): відгуки і як проходить співбесіда?
Хотілось би дізнатись відгуки про 52 школу (Київ) і як проходить співбесіда, які можливі питання, до чого готувати дитину.
Называйте меня Повелитель• 07 марта 2015
Ответ длямиссАрфография
ахах... все таки обхезалась значит у психолога? фуууу, а не пробовала школу для даунов? там вам будет лучше всего, а не с обычными детками, особь! ИМХО
ясно. мнение дебилов больше не интересует, чао
миссАрфография• 07 марта 2015
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
больную прет все больше? жги и дальше особь

аналогично, особь!
Ух ты какая Я• 07 марта 2015
Ответ дляДу да ду да ду
дякую! ваша дитина там вчиться? що можете сказати про школу?
Старша вже закінчила, а з молодшим ми декілька днів назад пройшли цю співбесіду. Головне, не нервуйте, і дитинці скажіть, щоб не хвилювалася. Мій зразу закрився (морально) від психолога. Я б на його місті зробила б те саме.
Ух ты какая Я• 07 марта 2015
Школа звичайна, але дуже разрекламована. Приготуйтеся до квітанції на оплату благодійного внеску.
Ду да ду да ду
• 07 марта 2015
Ответ дляУх ты какая Я
Мене це не лякає :) Чула про хороші результати учнів і що дітям подобається навчатись, а це головне.
Ух ты какая Я• 07 марта 2015
А ще директор сказав що два класи він вже набрав. 70 дітей за три дні прийняв. Ну може він так, для реклами...
Ду да ду да ду
• 07 марта 2015
Ответ дляУх ты какая Я
Ну так офіційно приймальна комісія починає працювати взагалі з 1 квітня.