Жирафовое варьенье• 07 марта 2015
Дывчата з Луцька, які у вас зараз ціни на Варшавському базарі
на весняний асортимент, куртки, джинси?)
Жирафовое варьенье
• 07 марта 2015
Ответ дляФиона Шрековна
космічні(((
зорієнтуйте будь-ласка детальніше)
Фима Собак• 07 марта 2015
Ответ дляк.Буланова
на базарі не купляю, порт сіті- на знижках
Зорієнтуйте будь-ласка - на що зараз там знижка і яка?)
Дякую!
к.Буланова• 07 марта 2015
Ответ дляФима Собак
Дякую!
ну треба ходити і дивитись, основні великі знижки пройшли((( але є всеодно речі на знижках там завжди, і без знижок не так вже і дорого... хауз, резервд, сін сей..
Жирафовое варьенье
• 07 марта 2015
Ответ дляк.Буланова
а на Варшавці дуже високі ціни? Можете написати приблизно хочаб, небула там вже декілька років...
Маманя• 07 марта 2015
ну наприклад, в Юванті прості демі курточки на синтепоні (кажуть, що польсткі, але як на мене - китай-китайський), такі, знаєте, не довгі, впоперек простьогані - 1200-1400 грн., светри і кофтинки більш-менш пристойні (без стразів і вишивок) - 400-500.
гляньте тут на Кідстафі на Трікобах, я вже не раз брала там светри - відмінна якість, дійсно в складі шерсть, є тепліші, є і легші.
Особисто я за останні півроку досить вдало купувала в Єврошопі на пр. Волі, остання покупка - нова курточка Массімо Дутті за 400 грн.
В плані хорошого одягу Варшавка споганилася (або я інтернет-покупками розбалувана)
Жирафовое варьенье
• 07 марта 2015
Ответ дляМаманя
дякую