ulitka• 14 марта 2015

Випадіння молочних зубів-яка легенда?

Вік дитини натякає, що скоро випадатимуть зуби. Хочу підготуватись морально :-)

Знаю історію про мишку і зубну фею. А ви надаєте випадінню зубів такої казковості? Куди ті зуби кладуть, під подушку? Чи отримують щось взамін?

Бачила на зарубіжних ресурсах цікаву ідею: іграшка в формі зуба з кишенею. Туди дитина кладе на ніч зуб і там зранку знаходить гроші чи подарунок. Варто з таки заморочуватись?

Дякую за будь-які ідеї в цьому напрямку.
Ello• 14 марта 2015
зуб под подушку, фея приносит взамен монетку туда же. Зачем усложнять жизнь?

Скелет дыни• 14 марта 2015
своїм гроші ставила, тепер чекають, коли решта зубів випаде)
Пышечка• 14 марта 2015
У нас мышка денежку приносит
Ду да ду да ду• 14 марта 2015
Ответ дляEllo
\также делаем. Автор, посмотрите мультик Хранители снов.
yu_ba• 14 марта 2015
Фея, монетка, подушка))) море восторга
автор ulitka • 14 марта 2015
мене цікавить момент пошуку вночі під подушкою того зуба :-) Його ж забрати треба?
mari_klim• 14 марта 2015
Зубная фея денюжку приносит за каждый зубик. Меняет зубик под подушкой на 20грн))) Советую посмотреть с ребёнком семейное кино ’Зубная фея’ уже сейчас.

язззззь!!!• 14 марта 2015
Ответ дляulitka
Мы клали на подоконник рядом с кроватью. А Фея приносит киндер. Ее под подушку не положишь. Киндер должен быть в запасе, а то пару раз Зубная Фея в круглосуточный бежала.
mari_klim• 14 марта 2015
Ответ дляulitka
Вы вместе кладете) найдёт Фея, не переживайте)
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 14 марта 2015
Фея! игрушку находит . Радости нет предала . Ждет когда выпадет следующ зуб с трепетом
автор ulitka • 14 марта 2015
Дякую, трошки прояснилось. Поки син категорично не погоджується на те, щоб його зуби випадали. Тому і хочеться процес зробити цікавішим і менш травматичним.