Пишу, щоб дізнатися сторонню думку. Невже я справді нахабнію, тому що хотіла отримати річ у стані, що описаний продавцем?
Передісторія. Потрібно було терміново знайти дитячий велосипед 3в1, тому що син навідріз відмовився їздити сидячи в колясці (лише стоячи на ногах, а це небезпечно). В цьому місяці з бюджету змогли виділити до 600 грн на покупку. Знайшла 4 варіанти в діапазоні 350-500 грн.
Зупинилася на Лексус Трайк, 2011 року покупки (подивилася в історії продавця). Продавали його за 450 грн, тому що не було кріплення і пружини, що з´єднує батьківську ручку і руль (від чого втрачається цінність велосипеду як 3в1).Я не переписувалася з продавцем, а зателефонувала. В розмові попросила додаткові фото комплектації та дефектів і нюансів, на що продавець сказала, що єдиний дефект-це відсутня детель. Оскільки чоловік сказав, що зможе це кріплення і пружину зробити, то я оплатила 450 грн і 90 грн за доставку УкрПоштою
В результаті приїхав велосипед:
-ржаві усі з´єднання і багато де сам корпус
-ржава металева фурнітура
-батьківська ручка просто перемотана скотчем
-заварений і пофарбований емалевою! фарбою багажник
-тканинний багажник протертий до дирок
-на колесах не було пластикових фіксаторів
-ну, і відсутні кріплення і пружина
В результаті чоловік 2й день все зачищає, миє від іржі і буде перефарбовувати.
Стан у велосипеда, ніби його всі 4 роки і в сніг і в дощ тримали на вулиці. І відкатали не 1 дитину на ньому
Вибачте, за таку кількість тексту
В результаті приїхав велосипед:
-ржава металева фурнітура
-тканинний багажник протертий до дирок
-ну, і відсутні кріплення і пружина
Вибачте, за таку кількість тексту
Ширли-Мырли• 19 марта 2015
трудно сказать у нас детский салют за зиму поржавел в гараже, при чем полностью
то есть пару месяцев и все ржавое
Мозговая пилочка• 19 марта 2015
Автор, Вы мониторили рынок и наверное знаете сколько сейчас стоит такой же велосипед новым? Мне сейчас не с руки искать.
Наталья К.• 19 марта 2015
Ответ длябумбэби
то есть пару месяцев и все ржавое
+1 так же было.
Барабасиха• 19 марта 2015
Ответ длябумбэби
то есть пару месяцев и все ржавое
да пусть хоть и за день поржавел, это ужас за 450грн. еще
Мозговая пилочка• 19 марта 2015
Все же залезла глянула цены на новые... 1800-2400грн. Автор, что можно было ожидать за 450грн? Да и понятия хорошего состояния у каждого свое. Б/у вещь - это б/у вещь и быть новой она не может аж никак, тем более Вы видели историю этого велосипеда...
Ответ дляМозговая пилочка
Важко сказати, це модель 2011 року. Але схожі в діапазоні 1400-1600.
Я місяць назад продала за 400 грн шезлонг,який стояв у батьків як запасний (купувала за 600), на момент продажу такий коштува 1500 грн. Я не вважаю це показником
Ответ дляМозговая пилочка
ні, я не чекала новий. такий, який був описаний продавцем
Карапулька• 19 марта 2015
Автор, Вы уж меня простите, но покупая велик (который новый стоит 2500 ) покупали его за 450 грн и наивно верили в идеальное состояние (велик, которому 4 года)? Не ужели вы такая наивная?
Мозговая пилочка• 19 марта 2015
Ответ дляAmilia
Вывод только один - Если и покупать Б/У, то только ОЧНО! В вашем случае хорошо, что папа ваш ’с руками’ и сможет велик привести в чувство. Мы, с нашим папой - на такую авантюру не решились бы.
Ответ дляМозговая пилочка
наш тато вже 2 день реанімує це чудо. Розібрав до гвинтика, почистив. Зараз майструє відсутні деталі. Ех, якби ж була можливість купити очно
Стекловыжималка• 19 марта 2015
Автор! Вы ей писали? Вы получили ржавый металлолом. Как так можно обманывать? В покупатели добавила?
дайте ссылку, занесу в ЧС
Мозговая пилочка• 19 марта 2015
Ответ дляAmilia
да, наївна, оцінюю людей по собі
Это проходит с возрастом и опытом, но никто не хочет учиться на чужих ошибках (есть спец.темы ), все начинают набивать собственные шишки... видимо так эффективнее.
Стекловыжималка• 19 марта 2015
Ответ дляКарапулька
Продавец заверил, что только один деффект, про кучу других умолчал, то есть обманул.
Стекловыжималка• 19 марта 2015
Ответ дляAmilia
приглашайте ее сюда
Стекловыжималка• 19 марта 2015
Ответ дляAmilia
писала, відповідь в дусі :’ну, він же на ходу, ви що новий хотіли?’ в покупці не додала, хоча я й просила
пишите сейчас админам, за то, что не добавила, снижают рейтинг на 50%
Стекловыжималка• 19 марта 2015
Ответ дляAmilia
пишите админам, фото предоставьте, объясните ситуацию, они могут заблокировать все ее объявления до выяснения