Пишу, щоб дізнатися сторонню думку. Невже я справді нахабнію, тому що хотіла отримати річ у стані, що описаний продавцем?
Передісторія. Потрібно було терміново знайти дитячий велосипед 3в1, тому що син навідріз відмовився їздити сидячи в колясці (лише стоячи на ногах, а це небезпечно). В цьому місяці з бюджету змогли виділити до 600 грн на покупку. Знайшла 4 варіанти в діапазоні 350-500 грн.
Зупинилася на Лексус Трайк, 2011 року покупки (подивилася в історії продавця). Продавали його за 450 грн, тому що не було кріплення і пружини, що з´єднує батьківську ручку і руль (від чого втрачається цінність велосипеду як 3в1).Я не переписувалася з продавцем, а зателефонувала. В розмові попросила додаткові фото комплектації та дефектів і нюансів, на що продавець сказала, що єдиний дефект-це відсутня детель. Оскільки чоловік сказав, що зможе це кріплення і пружину зробити, то я оплатила 450 грн і 90 грн за доставку УкрПоштою
В результаті приїхав велосипед:
-ржаві усі з´єднання і багато де сам корпус
-ржава металева фурнітура
-батьківська ручка просто перемотана скотчем
-заварений і пофарбований емалевою! фарбою багажник
-тканинний багажник протертий до дирок
-на колесах не було пластикових фіксаторів
-ну, і відсутні кріплення і пружина
В результаті чоловік 2й день все зачищає, миє від іржі і буде перефарбовувати.
Стан у велосипеда, ніби його всі 4 роки і в сніг і в дощ тримали на вулиці. І відкатали не 1 дитину на ньому
Вибачте, за таку кількість тексту
В результаті приїхав велосипед:
-ржава металева фурнітура
-тканинний багажник протертий до дирок
-ну, і відсутні кріплення і пружина
Вибачте, за таку кількість тексту
Курочка-чубаточка• 24 марта 2015
Ответ дляkatarin_skr
полностью поддерживаю, много продавцов развелось, которые обманывают о состоянии вещи, а потом не хотят возвращать деньги
После того,как два года назад купила б/у коляску в ’идеально состоянии’, да плюс заплатила полцены стоимости коляски за пересылку, продавцу ничего не было- красиво отморозилсь, я покупаю только у себя в городе, пускай чуть дороже, но посмотрю хоть,в каком состоянии.
Ответ дляAmilia
наш тато вже 2 день реанімує це чудо. Розібрав до гвинтика, почистив. Зараз майструє відсутні деталі. Ех, якби ж була можливість купити очно
ну тогда не вижу причин расстраиваться, елси муж все сможет починить. Б/у есть б/у, как бы его бережно ни эксплуатировали, все равно детали ржавеют, ткань ветшает, и т.д. Износ материалов, от этого не уйти, поэтому и стоит б/у дешевле чем новое. Я новичок на сайте, но мне высвечивается предупреждение от админов - просите видеоконференцию от продавца, чтобы в реале оценить качество вещи. Вот и будет вам очная покупка). Кстати, ржавчина - не так критично как вы думаете. Довольно легко убирается. Я так поняла, что главные части целы? значит, состояние рабочее.
Вам, конечно же, надо было, ’уточнить все нюансы’, как тут любят говорить.
Стекловыжималка• 29 марта 2015
Ответ дляAmilia
чоловік вже зробив, ось https://sovet.kidstaff.com.ua/question-899326-0-1
Молодец! золотые руки!
Стекловыжималка• 29 марта 2015
Ответ дляAmilia
Бачила тут теми, де за дрібниці адміністрація грозилася продавцям блоком аккаунта. Але я ж не переписувалася, а зателефонувала. Переписки не має. Можливо, тому тільки рейтинг знизили
будет наука, сначала всегда ведите переписку, а потом по телефону