Amilia• 19 марта 2015

Оцініть стан?

Пишу, щоб дізнатися сторонню думку. Невже я справді нахабнію, тому що хотіла отримати річ у стані, що описаний продавцем?
Передісторія. Потрібно було терміново знайти дитячий велосипед 3в1, тому що син навідріз відмовився їздити сидячи в колясці (лише стоячи на ногах, а це небезпечно). В цьому місяці з бюджету змогли виділити до 600 грн на покупку. Знайшла 4 варіанти в діапазоні 350-500 грн.
Зупинилася на Лексус Трайк, 2011 року покупки (подивилася в історії продавця). Продавали його за 450 грн, тому що не було кріплення і пружини, що з´єднує батьківську ручку і руль (від чого втрачається цінність велосипеду як 3в1).Я не переписувалася з продавцем, а зателефонувала. В розмові попросила додаткові фото комплектації та дефектів і нюансів, на що продавець сказала, що єдиний дефект-це відсутня детель. Оскільки чоловік сказав, що зможе це кріплення і пружину зробити, то я оплатила 450 грн і 90 грн за доставку УкрПоштою
В результаті приїхав велосипед:
-ржаві усі з´єднання і багато де сам корпус
-ржава металева фурнітура
-батьківська ручка просто перемотана скотчем
-заварений і пофарбований емалевою! фарбою багажник
-тканинний багажник протертий до дирок
-на колесах не було пластикових фіксаторів
-ну, і відсутні кріплення і пружина
В результаті чоловік 2й день все зачищає, миє від іржі і буде перефарбовувати.
Стан у велосипеда, ніби його всі 4 роки і в сніг і в дощ тримали на вулиці. І відкатали не 1 дитину на ньому

Вибачте, за таку кількість тексту
Стекловыжималка• 19 марта 2015
Ответ дляAmilia
я написала їй вчора ще раз, якщо не додасть сьогодні, то напишу адмінам
Поверьте, не додасть. Пишите админам.
Стекловыжималка• 19 марта 2015
какой у нее рейтинг, что в гостевой?
автор Amilia • 19 марта 2015
Ответ дляСтекловыжималка
приглашайте ее сюда
вона від учора не заходила, після того як я написала їй
Стекловыжималка• 19 марта 2015
Ответ дляAmilia
пишите сейчас, это грубое нарушение правил
автор Amilia • 19 марта 2015
Ответ дляСтекловыжималка
какой у нее рейтинг, что в гостевой?
в гостьовій слова вдячності і оцінки позитивні. вона казала, що вже 1 велосипед продала. Хто зна, в якому той був стані
Стекловыжималка• 19 марта 2015
Ответ дляAmilia
рейтинг какой?
автор Amilia • 19 марта 2015
Ответ дляСтекловыжималка
ех, піду писати адмінам
Стекловыжималка• 19 марта 2015
Ответ дляAmilia
ех, піду писати адмінам
что в объявлении было указано по по поводу возврата?
автор Amilia • 19 марта 2015
Ответ дляСтекловыжималка
Передивилася її гостьову. Як я могла не побачити перший записДивилася разом з сином
Ось оголошення https://www.kidstaff.com.ua/tema-12646845.html
Стекловыжималка• 19 марта 2015
в самом объявлении было прописано, что возврат невозможен?
Стекловыжималка• 19 марта 2015
Смотрите, у нее в объявлении не укказано, что возврат невозможен. Админ когда-то специально создавал тему, что если продавец не указал в самом объявлении, что ’возврат не предусмотрен’, значит, он ОБЯЗАН принять товар назад в течение 14 дней.
Это тоже напишите Админу.
Гага Газу• 19 марта 2015
ужас, какие люди бессовестные! Этот ужас только на запчасти или металлолом можно было продавать
надеюсь, золотые руки Вашего мужа доведут его до ума и Вам с малышом он будет в радость!
А Вы обязательно напишите в гостевой продавца с ссылкой на эту тему!

Пусть после этого только положительные сделки будут!
автор Amilia • 19 марта 2015
Ответ дляГага Газу

Дякую дуже! Ми не планували купувати б\у, думали в травні купити не дорогий новий, але син відмовився раптово їздити сидячи в колясці і ні на кі вмовляння не погооджується. Вже майже тиждень сидимо дома і гуляємо пішки тільки біля двору.
автор Amilia • 19 марта 2015
Ответ дляСтекловыжималка
Это тоже напишите Админу.
Чоловік вже 2й день доводить його до пуття, а ми з нетерпінням чекаємо, бо син в колясці їздити відмовився сидячі ітак тиждень далі двору не виходили. Наврядчи ця особа прийме доставку за свій рахунок+вже на 150 грн купили матеріал і деталі на заміну.
Стекловыжималка• 19 марта 2015
Ответ дляAmilia
плохо, пусть грн. 200 возвращает. Админу написали?
автор Amilia • 19 марта 2015
Ответ дляСтекловыжималка
зараз тільки сіла, писатиму
Стекловыжималка• 19 марта 2015
Мне Вас очень жаль, что встретился такой непорядочный человек на Вашем пути. Но, если муж умеет, уже лучше. Хотя бы пусть 150 вернет. В гостевой нужно отписаться и отзыв написать, чтобы люди знали.
автор Amilia • 19 марта 2015
Ответ дляСтекловыжималка
Автор! Вы ей писали? Вы получили ржавый металлолом. Как так можно обманывать? В покупатели добавила?
дайте ссылку, занесу в ЧС
я написала ссилку на оголошення
Стекловыжималка• 19 марта 2015
Ответ дляAmilia
я написала ссилку на оголошення
я уже видела
автор Amilia • 19 марта 2015
Ответ дляСтекловыжималка
Ніколи не стикалася з таким. Тут довелося купувати б/у і попала на таке чудо. Звичайно, в гостьовій напишу так як є з ссилкою на тему і відгук відповідний
Стекловыжималка• 19 марта 2015
Но я бы требовала от нее 150 грн. за детали
автор Amilia • 19 марта 2015
Ответ дляСтекловыжималка
написала адмінам, чекатиму, коли вона якось вийде на звязок, бо на сайт не заходить
Стекловыжималка• 19 марта 2015
Ответ дляAmilia
отпишитесь обязательно
автор Amilia • 19 марта 2015
Ответ дляВиталина 777
капець. нема совісті в продавця.
продавець впевнена, що це я нахабнію. Це ж б/у велосипед, вона моїх претензій не розуміє
автор Amilia • 19 марта 2015
Ответ дляПодкустовый выползень
Покажите продавца
https://www.kidstaff.com.ua/tema-12646845.html
автор Amilia • 19 марта 2015
Ответ дляБарабасиха
да пусть хоть и за день поржавел, это ужас за 450грн. еще
Ну, продавець впевнена, що якщо річ б/у, то які можуть буть претензії, він же ’на ходу’
автор Amilia • 21 марта 2015
Ответ дляСтекловыжималка
отпишитесь обязательно
Продавець мені не відповіла. Написала адміністрації - їй понизили рейтинг на 50% і залишили про це запис в гостьовій. Я також лишила запис з посиланням на цю тему. Велосипед чоловік ще майструє,таке враження, що новий збирає, бо багато чого доводиться міняти. Трохи звільнюся і візьмуся за пошиття нових тканинних частин, бо на тих все у іржі
Стекловыжималка• 21 марта 2015
Ответ дляAmilia
Вот зараза! Не расстраивайтесь, Ваш муж все сделает хорошо. Всегда просите много дополнительных фоо.
Бабушка мороз• 23 марта 2015
Ответ дляAmilia
ні, я не чекала новий. такий, який був описаний продавцем
я завжди звертаю увагу на ціну і я б задумалась чому при граному стані так мало просять.... і не повелась би. Минулої весни ми купили азімут трайк, він всю зиму стояв в селі в хаті без отоплення і зараз привезли він як новий, тільки по колесам видно що на ньому їздили. А ваш певно десь на вулиці часто ночував і пару дітей відкатав мінімум. За такі гроші в гарному стані ви не купите, якщо в чоловіка руки є, то ха перекрасить і будете кататись
автор Amilia • 23 марта 2015
Ответ дляБабушка мороз
Зробив, ось результат https://sovet.kidstaff.com.ua/question-899326