Ля-ля-ля• 21 марта 2015
Дівчатка, підскажіть свій провірений метод консервування берозового соку.
Остановщица• 21 марта 2015
Жила долго в Жит.обл.Там леса кругом и сока обпейся))на 3 литра ложили 2 кружка апельсина сахара и закрывали железной крышкой
olka_snegurka• 21 марта 2015
А что там такого? закипятили, по вкусу сахар, а дальше - что угодно) Мы добавляем шиповник, лимон, апельсин, мяту - что есть, просто для придания вкуса. В этом году ничего не добавляла, немного сока лимона выдавила, и всё)
Доктор Хаос• 21 марта 2015
з цитрусовими, чорносливом, льодяники, каркаде, родзинки, будь що на ваш смак + 100-150 гр цукру на 3 л. Особисто я доводжу до кипіння і одразу розливаю в банки гарячі і пішла катать машинку))) вже змучилась, капец….
Остановщица• 21 марта 2015
Ответ дляДоктор Хаос
а где Вы живете ВСЕЕЕ???где сок берете?
Завтра не пью• 21 марта 2015
тільки що скінчила.
1. перецідити
2.прокип ятити
3.розлити в банки з трьома ст.лож.цукру, чуть менше половини ч. л. лим.кислоти, і сьогодні катала з м ятою.
4. закатати і перевернути
1. перецідити
2.прокип ятити
4. закатати і перевернути
Доктор Хаос• 21 марта 2015
Ответ дляОстановщица
а где Вы живете ВСЕЕЕ???где сок берете?
Чернігів - березового соку - купатись можна))))
Завтра не пью• 21 марта 2015
Ответ дляОстановщица
а где Вы живете ВСЕЕЕ???где сок берете?
в нас 80 грн.повнісінький бетон40л