Интернет - магазин VKomforti• 22 марта 2015

Кто отправлял детей в лагерь "Козацька фортеця"? Поделитесь впечатлением деток.

Куда можно отправить ребенка отдыхать летом (мальчик 11 лет). Еще ни разу не был в лагерях, хотелось бы первый блин не комом))
Цель отдыха: оздоровить и приучить к самостоятельности. Возможно кто то отправлял в другие подобные лагеря - делитесь. Буду благодарна за ваши советы.
svett1981• 22 марта 2015
у нас на работе все сотрудники отправляют детей в лагерь Лидер Пуша Водица под Киевом, все отзывы очень хорошие, некоторые дети даже по 2 смены отдыхают, причем по желанию детей, а не родителей
Алое Вера• 23 марта 2015
Ответ дляsvett1981
Я тоже интересуюсь этим вопросом. Прочитала о Лидере отзывы, в большинстве очень негативные. Есть конечно и позитивные, но там обязательно расхваливают какую то вожатую. И не слова о занятиях и питании, так что уверенна они заказные. Может кто-то знает какие то группы выживание, что бы в палатках и руководитель толковый.
автор Интернет - магазин VKomforti • 23 марта 2015
Вот что мне ответили о Козацкой фортеце на мой запрос о ценах

Повідомляємо Вас про те, що до 31 березня 2015 року (включно) у нас діє ціна 3300 грн на запис для таборування діток влітку 2015 року. Путівка оформлюється з відкритою датою і період таборування на літо 2015 року можна буде обрати до кінця квітня 2015 року. Таборування буде проводитися у селі Плескачівка Смілянського району Черкаської області.
Тривалість кожної зміни становить 11 днів. Заїзди починаються з 30 травня і закінчуються 18 серпня 2015 року.

Вартість таборування для дитини, яка вже була у нашому таборі (у 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 або у 2015 рр.) становить 3200 гривень.
Також, якщо до табору їдуть рідні братики та сестрички з однієї сім’ї, то для кожного з них путівка коштує по 3200 гривень. Якщо рідні братики та сестрички з однієї сім’ї вже були у нашому таборі раніше, то для кожного з них путівка коштує по 3150 гривень
Якщо дитина приводить друга, який ще не був у таборі, то вона отримує 200 гривень знижки на власну путівку, але це лише за умови, що друзі оформляють і оплачують путівки одночасно і друг вказує у своїй заяві, у графі «звідки дізналися про Табір», що його привели саме Ви «прізвище та імя дитини, котра привела».
Путівку Ви можете замовити вже зараз, оскільки набір до табору вже розпочався.

Для того, щоб замовити путівку, Вам потрібно зайти на наш офіційний сайт http://www.hopak.kiev.ua в розділ ’Контакти’ і заповнити ’Форму зворотнього зв´язку’ (у формі вказати П.І.Б. дитини, вказати Ваш контактний імейл та телефон і у тексті повідомлення вказати, що Ви хочете отримати пакет документів для офомлення дитини на літнє таборування). Після цього ми надішлемо повний пакет документів разом з реквізитами та поясненнями, як потрібно оформлювати путівку на Вашу електронну адресу.

Також Ви можете придбати путівку безпосередньо у нас в офісі за адресою: м.Київ, Московський проспект, буд.16, офіс 415. Із собою необхідно взяти Свідоцтво про народження дитини (або його копію).

Автобусне перевезення дитини з Києва до табору і назад оплачується окремо від вартості путівки. Сплатити за автобусне перевезення на літнє таборування Ви зможете у квітні 2015 року, але не пізніше ніж за 10 днів до заїзду, який Ви собі оберете.
Також Ви можете привезти дитину до табору самостійно.

В останні 3 дні перед від´їздом до табору потрібно взяти в медичній установі довідку форми 079-о про стан здоров’я Вашої дитини. Вона є загальною для всіх таборів.
Почитала отзывы, пишут в большинстве ++, минусы - связь с ребенком, только в выделенные часы. Хотя иногда этот минус можно ставить в + ))
Может кто то свое чадо уже отправлял в этот лагерь, поделитесь.
UchanSu• 28 марта 2015
2014г, детке 12л

Общее впечатление - хорошее
Подвела погода, спали одетыми во все сразу.

Дети постоянно заняты, досуг интересный, питание хорошее.
автор Интернет - магазин VKomforti • 28 марта 2015
а как отвозили ребенка? сами или автобусом?