Трахтибидох• 22 марта 2015
Вопрос по размерности Крейзи8, жилетка М на какой рост и возраст?
ZaRaZa• 22 марта 2015
У нас не конкретно эта моделька, но тоже Крейзи8, наша маломерит - указано на 5 лет, мы носим в 3 года.
Трахтибидох
• 22 марта 2015
Ответ дляКа_тенок
7-8 лет
122-137 см
Это по размерной сетке.
122-137 см
Это по размерной сетке.
а не подскажете если рост 138, то лучше Л брать?
viktoshechka• 22 марта 2015
Ответ дляТрахтибидох
да, приходите выкупим без коммиссии
OkSemeniuk• 22 марта 2015
Чула, що верхній одяг там часто маломірить.
Реглани М на мого 8-річного сина (8 років у квітні) великуваті. Один реглан С замовила молодшому, то якраз підійшов на 8-річного старшого. Причому син порівняно високий.
А взагалі жилет - то така штука: рукавів нема, тому там простіше з розміром, ніж у курточці.
Ло Шарик• 22 марта 2015
моему сейчас 8 лет, рост 134 -носим С, лежит жилетка крейзи М-ка -ещё очень велика
OkSemeniuk• 22 марта 2015
Ответ дляЛо Шарик
А яка саме? Є на сайті? Бо я М замовила, от мені цікаво, що приїде.