Мафиозная• 16 марта 2013
Допоможіть з фінансовим правом
- Ректор державного університету звернувся до міністра фінансів України з проханням виділити за рахунок Резервного фонду Кабінету Міністрів України 200 тис. грн. на придбання комп’ютерів нового покоління. Міністр не задовольнив прохання.
Снегурочко• 16 марта 2013
Автор, Вам потрібні такі нормативні документи:
Про затвердження Положення про резервний фонд Кабінету Міністрів України. Постанова ВРУ від 22.02.1996
Порядок використання коштів резервного фонду бюджету. затв. Постановою КМУ від 29 березня 2002 р. № 415
Відповідноо цієї Постанови Резервний фонд Кабінету Міністрів України формується з метою фінансування невідкладних витрат у народному господарстві, соціальнокультурних та інших заходів, які не могли бути передбаченими під час затвердження Державного бюджету на відповідний рік. Цей фонд створюється в розмірі до двох відсотків обсягу видатків державного бюджету і входить до складу видатків Державного бюджету України.
Головними напрямками витрачання коштів цього фонду є:
— фінансування витрат, пов´язаних з надзвичайними ситуаціями;
— фінансування робіт по ліквідації наслідків стихійних явищ та аварій;
— непередбачені витрати, пов´язані з введенням законів;
— фінансування інших заходів, не передбачених і які не могли бути передбачені під час затвердження Державного бюджету України, з визначенням при цьому розміру коштів, який не може перевищувати 20 відсотків загального обсягу резервного фонду.
Кошти резервного фонду можуть використовуватися лише в необхідних межах за цільовим призначенням на фінансування заходів, передбачуваних постановами Кабінету Міністрів України. Залишок невикористаних коштів резервного фонду в кінці року, в якому їх виділено, підлягає поверненню до Державного бюджету України.
Одночасно встановлена вимога, що кошти резервного фонду Кабінету Міністрів України не можуть використовуватися:
1) на погашення боргів, у тому числі пов´язаних з гарантіями чи іншими видами забезпечення, наданими Кабінетом Міністрів України;
2) для збільшення сум по статтях видатків, передбачених у державному бюджеті.
Здрасьтенька• 16 марта 2013
ректор не дал министру откат. ой ответ верный и можете не читать нормативку