28 марта 2015

Ну не дура???

Дівчата,мене кинули.
Тиждень тому писала історію про покупку куртки,яка виявилась абсолютно не ідеальною.Так от відправила я ту куртку назад,без передплати,оскільки продавець навідріз відмовився її надавати,відповівши,що відішле кошти при отриманні.я Повірила,тепер каюсь.Гроші ніхто не повертає.В повідомленнях писала,що вирахує ще й якусь суму за мої настирливі повідомлення,а тепер взагалі мене в чорний список кинула.Як думаєте,вона мені щось поверне?Чи можливо якось визволитись з того чорного списку?І що далі робити?
Ось ссилка на людину https://www.kidstaff.com.ua/user-1007493.html
Ольчик Романова з Вінниці,якщо ти це читаєш,то поверни гроші
показать весь текст
Ольчик Романова 29 марта 2015
Я же ясно сказала сегодня будет еще 30грн
автор Юлія9 29 марта 2015
Я просто за справедливість.Мені чужого не потрібно,віддайте те,що моє.До неприємних слів ніколи не опускалась,я не так вихована.Дівчат,дякую вам ,що брали участь у цьому обговоренні.Коли прийде решта суми,я обов’язково напишу і закриємо цю тему.
Шкода лише,що рейтинг постраждав нізащо,просто тому,що повірила людині і понадіялась на її добропорядність.