Майская киска• 28 марта 2015
1 см. запас в таких туфельках буде забагато?
Неугомонная• 28 марта 2015
Я покупала ребенку одежду и с 0,5 см запаса, и немного больше - и нормально. Даже в магазине, когда меряешь ребенку обувь, в заднике должен еще ваш указательный палец пролезать.
Майская киска
• 28 марта 2015
Є одні туфельки, страшно сподобались. Там устілка 14 см. В дочки рівно 13 см. стопа. Можливо ще +1-2 мм, вона в нас пальчики трішки підтискає, тяжко поміряти(
Ну і є ще інша моделька, там можу купити по устілці 13,5 см. Ніби також подобаються, але перші повністю шкіра, хороша фірма і ціна напевно по курсу 8 ще.
А в других верх замінник, і колір не практичний, а по ціні однакові.
Майская киска
• 28 марта 2015
Ответ дляГоловная
а что это за фирма?
Ці що на фото Солнце.
Не знаю що за фірма і як носяться.
Ответ дляМайская киска
Лучше 13.5 см, в 14 болтаться будет (((
Ножку стоя измеряли, обводили ножку на бумаге?
Жена миллионера• 28 марта 2015
наш ортопед настаивает : зима - запас 1-1,3см, деми и лето -0,5 см. Лично для нашего 1см запаса туфли - это много