Happyshopik• 02 апреля 2015

Неймовірно нахабне телефонне шахрайство

Подивіться, чи немає у спискові Ваших дзвінків незрозумілого дзвінка на короткий номер 6ХХ, куди Ви не дзвонили. Тривалістю 1хв 50 с. Списуються всі гроші з телефону.

А оператор Вам розповідатиме, що це Ви туди подзвонили, але просто забули. Оператор сказала, що таких випадків зафіксовано не було. Зламати систему хакери не могли(((

Моя історія про Київстар. Щойно погуглила - таких випадків купа((( На Лайфі теж.

P.S.Попереджуючи питання - телефон без інтернету. Стара модель. Вірусів немає. Випадково не натискався. Як і у інших користувачів, хто з цим стикнувся.
makush10• 02 апреля 2015
У меня было, но я подумала, что дети нажали

автор Екатерина5 • 02 апреля 2015
Ответ дляmakush10
Я точно знаю, що ніхто не натискав.