Грабля• 07 апреля 2015
Допоможіть підібрати плаття!Фото в середині
Дівчатка,шукаю собі на ДН меншої доці (їй буде 1рік) платтячко,зупинилась на фірмі Жадон,вибрала декілька варіантів,і тепер не знаю яке замовити.Бо подобаються і сині кольори і білі.
Подивіться на фото,може хтось замовляв подібні,яка їх якість?Або може дідскажете якийсь інший сайт з хорошим вибором.
Грабля
• 07 апреля 2015
Ответ дляМусик Пусик
все ужасны
а вам який стиль подобається?Можете сказати чи показати?
Грабля
• 07 апреля 2015
Ответ дляТелочка
А фигура у Вас как у этих моделей?
так і зріст теж такий.
с_переулочка• 07 апреля 2015
Якщо з цих - то 3, але мені здається, вони всі виглядатимуть не айс. Соррі, автор
Стетоскопуло• 07 апреля 2015
плимінниця замовляла схоже на 3-тє.. але якщо ви не дуже ’худенька’, то не раджу біле ще й такого фасону